مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6502 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 شهریور 1395 -ساعت : 14:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راهور اعلام کرد:

طرح محدوده ترافیکی شیراز باید اجرایی شود

مازندشورا: رئیس پلسی راهور فارس گفت: با توجه به وضعیت ترافیکی مرکز شهر شیراز باید طرح محدوده ترافیکی و یا طرح های دیگر اجرایی شود.

مازندشورا:

بلدیه| سرهنگ مصطفی عباسی ظهر یکشنبه در نشست خبری وضعیت ترافیکی شهر شیراز در خصوص اجرایی شدن محدوده ترافیکی شیراز، تاکید کرد: این طرح باید اجرایی شود زیرا وضعیت مرکز شهر شیراز مناسب نیست.وی در خصوص انتقاد، به وضعیت ترافیکی شیراز به خصوص حضور وانت های بار فرش در شیراز یاداور شد: طبق قانون ما باید ۳۰ هزار تومان جریمه و ۲۴ ساعت نیز خودرو را در پارکینگ نگه داریم اما سود این کار برای برخی آنقدر زیاد است که فردای توقیف خودرو یک وانت قسطی خریداری می کند.
رئیس پلسی راهور فارس ادامه داد: این موضوع باید با فرهنگ سازی برای مردم رفع شود زیرا شهروندان باید بدانند که این وانت بارها ارزان فروش نیستند بلکه کم فروشی می کنند.
عباسی تاکید کرد: با هماهنگی دستگاه قضایی و شهرداری شیراز  وضعیت امروز خیابانها بهتر از گذشته شده اما باید برای رسیدن به موفقیت کامل بیش از گذشته تلاش کرد.
وی در پاسخ به انتقاد، از وضعیت خیابان های شیراز در زمان اجرای طرح پیاده روهای موقت و مصدود کردن یک خیابان نیز گفت: برای امسال برنامه ریزی منسجم انجام شده و به طور حتم به دلیل تعطیل بودن روز سه شنبه مشکل ترددی ایجاد نمی شود.
رئیس پلیس راهور شیراز در خصوص برخورد مامورین با مردم نیز گفت: به هیچ عنوان برخورد تند مامورین را تائید نمی کنم و شهروندان می توانند شکایت خود را از طریق شماره تماس ۱۹۷ اعلام کنند.
عباسی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه تنها افزایش نرخ جریمه ها نمی تواند راهگشای مشکلات باشد، گفت: از اول سال جاری تا روز گذشته ۹۲۰ هزار دستگاه خودرو در شیراز جریمه شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰ درصد رشد داشته است.
وی تصریح کرد: در کل شهرهای استان فارس نیز یک میلیون و ۳۰۱ هزار خودرو جریمه شدند.
رئیس پلیس راهور استان فارس افزود: برای رفع مشکلات ترافیکی شیراز باید مردم فرهنگ استفاده از خودروهای عمومی و دوچرخه را در میان خود افزایش دهند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شیراز - وضعیت - ترافیکی - جریمه - راهور - خودرو - گذشته - عباسی - اجرایی - خیابان - برخورد - افزایش - استان - مشکلات - مامورین - شهروندان - انتقاد - تاکید - محدوده - اعلام - فرهنگ - ادامه - دستگاه -

نظر شما در مورد : طرح محدوده ترافیکی شیراز باید اجرایی شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها