مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6505 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 شهریور 1395 -ساعت : 14:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رضا رحیمی شهردار قائم شهر شد

رضا رحیمی شهردار قائم شهر شد

مازندشورا: رضا رحیمی با حضور مسئولان استانی به عنوان شهردار قائم‌شهر معرفی شد

مازندشورا: آیین معارفه شهردار قائمشهر ظهرشنبه با حضور مسئولان استانی برگزار و از زحمات علی حجازی شهردار سابق، قدردانی شد.

آیت اله علی معلمی، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم‌شهر، در این مراسم، با بیان اینکه رضا رحیمی، ذخیره خوبی در درون شهرداری قائم‌شهر بود، گفت: به اعضای شورای شهر، برای این انتخاب تبریک می گویم.

امام جمعه قائم‌شهر تصریح کرد: موفقیت هر مدیر در گرو داشتن نیروهای لایق، برگزیده، اهل دانش و تجربه، صاحب حیا است که در خانواده ای سالم و امانت دار، متولد شده باشند.

معلمی از عملکرد شهردار جدید قائم‌شهر در طول مدت کوتاه سرپرستی، که برای آبادانی شهر همه تلاش خود را بکاربرده است تشکر کرد و گفت: امیدوارم این تلاش کاری شهردار همچنان ادامه داشته باشد و این عملکرد ایثارگرانه او تداوم یابد.

جعفر احمدی گرجی، رئیس شورای اسلامی قائم‌شهر، با بیان اینکه مراسم تکریم سنت حسنه ای است، اظهار داشت: آن کسانی که برای قرب خدا به مردم خدمت می کنند همواره در پیشگاه خداوند عزیز هستند.

احمدی با اشاره به طوفان اخیر قائم‌شهر، گفت: همه مدیران شهری در این حادثه، جلوه ایثار و حماسه را عینیت بخشیدند و اعتبارات خوبی برای بازسازی مناطق آسیب دیده مصوب شد که امیدواریم مرحله تخصیص هر چه زودتر، تحقق یابد.

رئیس شورای اسلامی قائم‌شهر از همه شهرداران استان که برای اتفاق سیل و طوفان به قائم‌شهر کمک کردند، قدردانی کرد.

وی ابراز امیدواری کرد ظرف دوسال آینده قائم‌شهر از وضعیت زیرساختی بیرون آمده و به سوی زیباسازی و المان شهری به پیش برود و با توجه به اینکه جزء چهارشهر کلان استان است به جایگاه واقعی خود برسد.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رحیمی - شهردار - قائمشهر -

مطالب مرتبط با : رضا رحیمی شهردار قائم شهر شد
نظر شما در مورد : رضا رحیمی شهردار قائم شهر شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها