مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6506 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 شهریور 1395 -ساعت : 14:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان مطرح کرد

افزایش سرانه فضای پارک به 4 متر در همدان

مازندشورا: رئیس کمیسیون خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به افزایش سرانه فضای پارک به چهار متر، گفت: 86 درصد از آب شرب که برای آبیاری فضای سبز مورد استفاده بود حذف شد.

مازندشورا:

بلدیه|کامران گردان امروز در همدان با تاکید بر ایمن‌سازی و آرام‌سازی جلوی مدارس، اظهار کرد: با توجه به آغاز ماه مهر و شروع سال تحصیلی بحث ایمن‌سازی مقابل مدارس مورد توجه و تاکید بوده و خط‌کشی محوری و خط کشی عابر پیاده نیز انجام شده است.وی با اشاره به اصلاح هندسی میادین و چهارراه‌های مختلف در شهر همدان به منظور روان‌تر ترافیک افزود: اصلاح هندسی میدان‌های پیشاهنگی، مدرس، رسالت، عین‌القضات، عاشورا، بیمه و آرامگاه انجام شده است.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان با بیان اینکه چهارراه‌های مختلف شهر نیز مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: بسیاری از تقاطع ها و چهارراه‌ها نیز به منظور روان‌سازی ترافیک و راحتی حمل و نقل اصلاح شده است.
این مسؤول گفت: در برخی از خیابان‌های همدان نیز به منظور مدیریت بهتر ترافیک و جلوگیری از برخی بی‌نظمی‌ها و حوادث جداکننده نصب شده است.
گردان با بیان اینکه خرید 31 دستگاه اتوبوس شهری تصویب شده است، افزود: 200 مورد سایبان نیز در ایستگاه‌های انتظار اتوبوس در سطح شهر نصب و طرح توزیع عادلانه اتوبوس در تمام خطوط سطح شهر نیز اجرایی شده است.
وی با اشاره به بازسازی و نوسازی 30 دستگاه اتوبوس شهری بیان کرد: پایه‌های چراغ‌های راهنمایی و رانندگی نیز در سطح شهر همدان رنگ‌آمیزی و یکسان‌سازی شده است.
رئیس کمیسیون خدمات شهری و حمل و نقل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان گفت: به منظور روان‌سازی ترافیک و مدیریت بحث حمل و نقل شهری و همچنین تعداد 10 پارک سوار برای تاکسی‌ها ایجاد شده است.
وی با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز شهر همدان به چهار متر خاطرنشان کرد: 86 درصد از آب شرب که برای در بحث آبیاری فضای سبز مورد استفاده بود حذف شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همدان - ترافیک - منظور - اتوبوس - کمیسیون - اشاره - اصلاح - شورای - خدمات - اینکه - افزود - خاطرنشان - مدیریت - دستگاه - روان‌سازی - افزایش - گردان - مدارس - ایمن‌سازی - سرانه - هندسی - مختلف - چهارراه‌های - تاکید -

نظر شما در مورد : افزایش سرانه فضای پارک به 4 متر در همدان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها