مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6520 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 شهریور 1395 -ساعت : 11:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حضور وزیر راه وشهرسازی انجام شد:

افتتاح ۱۰ كیلومتر از باند دوم محور هراز/ بهره‌برداری از ۸.۵ کیلومتر بقیه مسیر در سال آینده/ کاهش بارترافیکی تردد به شمال کشور

مازندشورا: ۱۰صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی ۱۰ كیلومتر از باند دوم محور هراز حدفاصل پل سیاه‌بیشه تا روستای ناندل به بهره‌برداری رسید.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی دقایقی پیش ۱۰ كیلومتر از باند دوم محور هراز حدفاصل پل سیاه‌بیشه تا روستای ناندل با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال با حضور وزیر راه وشهرسازی افتتاح شد.

آخوندی در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه افتتاح شده اظهار داشت: این مسیر با وجود یك دستگاه پل به طول ۴۲ متر، دو رشته تونل به طول هزار متر و ۸ هزار متر دیوار كار بسیار سخت و پیچیده‌ای بوده است.

وی افزود: از مجموع كل پروژه ۶۲ كیلومتری كه امروز ۱۰ كیلومتر دیگر به بهره‌برداری رسید فقط ۸.۵ كیلومتر دیگر باقی‌مانده است كه تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

وزیر راه وشهرسازی با اشاره به اولویت‌بندی‌های انجام شده برای كل پروژه مذكور در محور هراز بیان داشت: سه اولویت‌بندی در این پروژه در نظر گرفته شده است كه اولویت اول حدفاصل بایجان- آمل به طول ۶۲ كیلومتر كه تا پایان سال ۹۵ به بهره‌برداری خواهد رسید،‌ اولویت دوم حدفاصل محدوده آبشار تا لاسم به طول ۷.۵ كیلومتر شامل یك كیلومتر تونل و دیوار سازی كه این نیز تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید و اولویت سوم به طول ۲۹ كیلومتر بعد از اتمام اولویت‌های اول و دوم آغاز خواهد شد.

آخوندی خاطرنشان كرد: باتوجه به تعدد سفرها به سمت شمال كشور، این پروژه از اهمیت ترافیكی قابل توجهی برخوردار است.

وی با بیان اینكه ۱۳۰ هزار میلیارد پروژه عمرانی در محورهای شمالی كشور در دست اجرا هستند تصریح كرد: علی‌رغم محدودیت‌های مالی با استفاده از روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری مانند بهره‌گیری از اسناد خزانه تلاش كردیم كارگاه‌ها را در آزادراه تهران- شمال و سایر محورهای شمالی كشور زنده نگه داریم و پس از بهره‌برداری از هر قطعه به منظور رفاه حال شهروندان شمال و مردم كشو زیر بار ترافیكی ببریم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : كیلومتر - بهره‌برداری - پروژه - وشهرسازی - پایان - حدفاصل - اولویت - افتتاح - ترافیكی - شمالی - محورهای - اشاره - میلیارد - آخوندی - دیوار -

مطالب مرتبط با : افتتاح ۱۰ كیلومتر از باند دوم محور هراز/ بهره‌برداری از ۸.۵ کیلومتر بقیه مسیر در سال آینده/ کاهش بارتر...
نظر شما در مورد : افتتاح ۱۰ كیلومتر از باند دوم محور هراز/ بهره‌برداری از ۸.۵ کیلومتر بقیه مسیر در سال آینده/ کاهش بارتر...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها