مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6523 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 شهریور 1395 -ساعت : 11:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عبدالهی خبر داد:

عضویت شهرداری تهران با مسئولیت و جایگاه ویژه

مازندشورا: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به برنامه های شهرداری در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم اربعین در کربلا معلی گفت: شهرداری تهران امسال نیز همچون سال های گذشته اقدامات لازم را در بحث اسکان، پذیرایی و نظافت در مرزها و کشور عراق انجام خواهد داد.

مازندشورا:

بلدیه|مجتبی عبدالهی  با بیان اینکه امسال نیز مسئولیت ستاد عتبات عالیات شهرداری بر عهده من گذاشته شده است، اظهار کرد: تاکنون چندین جلسه برای برگزاری هر چه بهتر مراسم اربعین با مسئولان مربوطه برگزار شده است.
وی افزود: به منظور آماده سازی شرایط برای برگزاری مراسم به مناطق و سازمان ها اطلاع رسانی کرده ایم و در حال برنامه ریزی برای بحث نظافت، اسکان و پذیرایی در مرزهای مشترک و در کشور عراق هستیم.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه پیش بینی می کنیم تا هموطنان امسال نیز همچون سال های گذشته در ایام اربعین حضور پرشوری در کربلای معلی داشته باشند، تصریح کرد: به منظور برقراری نظم و ترتیب در تردد هموطنان به کشور عراق و مراقبت از زائران، ستاد عتبات عالیات امسال سایتی را برای ثبت نام تعریف کرد تا برنامه های اربعین با نظم ویژه ای برگزار شود.
عبدالهی با تاکید بر نقش شهرداری تهران در ستاد عتبات عالیات کشور گفت: از 12 کمیته فعال در این ستاد، شهرداری در 8 کمیته عضو است و مسئولیت و جایگاه ویژه دارد. ما نیز در نظر داریم تا امسال مانند سال گذشته با مصوبه و اذن شورا اقدامات گسترده و وسیعی را هم در مرزها و هم در کشور عراق انجام دهیم.
 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - شهردار - امسال - عالیات - عبدالهی - اربعین - مسئولیت - عتبات - تهران - هموطنان - گذشته - کمیته - برنامه - برگزاری - جایگاه - اینکه - مراسم - برگزار - منظور -

نظر شما در مورد : عضویت شهرداری تهران با مسئولیت و جایگاه ویژه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها