مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6525 -تاریخ انتشار : دوشنبه 29 شهریور 1395 -ساعت : 12:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۱۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه نیمه‌تمام داریم

وزیر راه و شهرسازی در آمل:

۱۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه نیمه‌تمام داریم

مازندشورا: عباس آخوندی صبح دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح ۱۰ کیلومتر از پروژه تعریض و بهسازی محور هراز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اعتبار هزار میلیارد تومانی برای این مسیر گفت: تا پایان سال جاری اعتبارات در این بخش هزینه می‌شود

مازندشورا: عباس آخوندی صبح دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح ۱۰ کیلومتر از پروژه تعریض و بهسازی محور هراز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اعتبار هزار میلیارد تومانی برای این مسیر گفت: تا پایان سال جاری اعتبارات در این بخش هزینه می‌شود.

وی اظهار داشت: چهاربانده کردن محور هراز به‌اندازه ایجاد ۱۰۰ کیلومتر آزادراه جدید اعتبار می‌برد زیرا منطقه‌ای سخت است و برای اجرای آن پل، تونل و یا دیواره هایی با ارتفاع ۱۵ متر احداث کردیم.

وزیر راه و شهرسازی بابیان اینکه برای بهسازی و تعریض ۱۰ کیلومتر از محور هراز دیواره سازی انجام‌شده است گفت: این مسیر به سه اولویت تقسیم‌شده که محور لاریجان به آمل به طول ۶۲ کیلومتر ازجمله آن است و غیر از ۸.۵ کیلومتر بقیه مسیر تعریض و چهاربانده شده است و این مسیر تا پایان سال تکمیل می‌شود.

وی عنوان کرد: ۶۲ کیلومتر نیز از آبشار تا لاسم اولویت دیگر است که منطقه بسیار سختی به شمار می‌رود و اجرای تونل در آن بسیار سخت است و ۷.۵ کیلومتر از این مسیر باقی‌مانده که تا پایان امسال بهره‌برداری می‌شود.

وی افزود: ۲۹ کیلومتر از مسیر نیز ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ساخت پل و تونل‌ها در دست اجرا است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۱۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه نیمه‌تمام داریم و اعتبارات ناکافی است گفت: به شیوه‌های مختلف مانند اوراق مشارکت سعی کردیم کارگاه‌ها را فعال نگه‌داریم که پروژه هراز، آزادراه شمال ازجمله طرح‌ها به شمار می‌رود.

آخوندی ادامه داد: با توجه به اهمیت منطقه شمال و حجم ترافیک تمام تلاش صورت می‌گیرد تا به‌رغم تنگناهای مالی، محورها تعریض و بهسازی شوند.

بهسازی و تعریض ۱۰ کیلومتر از محور هراز با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال با حضور وزیر راه به بهره برداری رسید.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محور هراز - عباس آخوندی -

مطالب مرتبط با : ۱۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه نیمه‌تمام داریم
نظر شما در مورد : ۱۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه نیمه‌تمام داریم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها