مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6534 -تاریخ انتشار : سه شنبه 30 شهریور 1395 -ساعت : 00:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جاده هراز تا سال 96 به طور کامل چهارخطه می شود

جاده هراز تا سال 96 به طور کامل چهارخطه می شود

مازندشورا: مدیرکل راه وشهرسازی مازندران گفت : طرح تعریض جاده هراز تا پایان سال 96 تکمیل شده و این محور مواصلاتی مهم مازندران به طور کامل چهارخطه می شود

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس حیدر نوروزی در حاشیه افتتاح بخشی از طرح تعریض این جاده که باحضور وزیر راه و شهرسازی صورت پذیرفت , عنوان نمود : با مسیری که امروز بهره برداری می شود ، 45 کیلومتر دیگر از جاده هراز باید تعریض شود که اقدامات اجرایی هم اکنون در حال انجام است .
وی ادامه داد : بیش از 101 کیلومتر از جاده هراز از آمل تا پایان تونل امامزاده هاشم در حوزه نگهداری اداره کل راه و شهرسازی مازندران قرار دارد .
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت : اکنون 45 کیلومتر دیگر مسیر باقی مانده جاده هراز حدفاصل بایجان تا محدوده آبشار پیش از تونل امامزاده هاشم (ع) برای تعریض و چهارخطه شدن به پیمانکاران واگذاره شده و مشغول فعالیت هستند.وی افزود : باید در این مسیر 20 دستگاه تونل و 27 دستگاه پل ساخته شود که پیمانکاران در حال اجرای آنها هستند.
مهندس نوروزی گفت که برای تکمیل باقی مانده طرح تعریض و بهسازی جاده هراز به پنج هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که امیدواریم با اختصاص این مبلغ ، طرح تا پایان سال 96 به بهره برداری برسد.
مدیرکل راه و شهرسازی خاطر نشان ساخت : تعریض و بهسازی 10 کیلومتر از جاده هراز ( محدوده سیاه بیشه تا ورودی روستای ناندل ) با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - تعریض - کیلومتر - برداری - مازندران - مانده - محدوده - پیمانکاران - دستگاه - میلیارد - بهسازی - مدیرکل - اکنون - مهندس - اداره - نوروزی - چهارخطه - پایان - امامزاده -

مطالب مرتبط با : جاده هراز تا سال 96 به طور کامل چهارخطه می شود
نظر شما در مورد : جاده هراز تا سال 96 به طور کامل چهارخطه می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها