مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6547 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 31 شهریور 1395 -ساعت : 09:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در گلستان صورت گرفت:

برگزاری جلسه كمیسیون ماده ۵ طرح‌های توسعه شهرهای خان ببین و دلند

مازندشورا: موارد و مسایل موجود در طرح‌های توسعه شهری شهرهای خان ببین و دلند در شرق استان گلستان با حضور مسوولان ارشد استانی و شهرستانی در نشست كمیسیون ماده پنج این شهرها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان گلستان، بررسی موارد مرتبط با طرح تفصیلی شهر خان ببین از جمله درخواست بررسی و تعیین كاربری‌های عمومی در سایت مسكن مهر خان ببین جهت تامین خدمات روبنایی از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

اصلاح حریم لوله گاز و جابجایی معبر، اصلاح مسیر كوچه بن بست منشعب از خیابان شهید مطهری، تقلیل حد نصاب تفكیك مسكونی عرصه‌ای به مساحت ۱۴۰ مترمربع و درخواست حذف قسمتی از كوچه شش متری طراحی شده حدفاصل كوچه شهید كمالی تا كوچه كارخانه شیر، از مغایرت‌های بررسی شده در طرح تفصیلی شهر دلند بود.

این جلسه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیران كل راه و شهرسازی و دفتر فنی استانداری، میراث فرهنگی، حفاظت محیط زیست و روسای سازمان‌های جهاد كشاورزی و نظام مهندسی ساختمان و مدیران عامل شركت آبفای شهری و آب منطقه‌ای استان و روسای شورای اسلامی و شهرداران شهرهای خان ببین و دلند در محل سالن اجتماعات معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد.

كمیسیون ماده ۵ قانون تاسیس شورایعالی شهرسازی و معماری ایران كمیسیونی است برای بررسی و تصویب طرح تفصیلی و تغییرات بعدی آن كه به ریاست استاندار محترم و در غیاب ایشان قائم مقام معاون محترم امور عمرانی استانداری و دبیری مدیركل راه و شهرسازی تشكیل می‌شود و مدیریت شهرسازی و معماری اداره كل راه و شهرسازی نیز مسوولیت دبیرخانه این كمیسیون را بر عهده دارد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - بررسی - تفصیلی - گلستان - معاون - عمرانی - استانداری - كمیسیون - محترم - مدیران - معماری - روسای - استاندار - درخواست - شهرهای - عمومی - اداره - استان - اصلاح -

مطالب مرتبط با : برگزاری جلسه كمیسیون ماده ۵ طرح‌های توسعه شهرهای خان ببین و دلند
نظر شما در مورد : برگزاری جلسه كمیسیون ماده ۵ طرح‌های توسعه شهرهای خان ببین و دلند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها