مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6566 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 31 شهریور 1395 -ساعت : 14:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در منطقه 19 صورت می گیرد؛

اجرای فعالیت های استقبال از مهر در آستانه بازگشایی مدارس

مازندشورا: شهردار منطقه 19 از آمادگی حوزه های اجرایی این شهرداری برای اجرای طرح استقبال از مهر خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| در نشستی که به منظور بررسی برنامه های این طرح با حضور معاونین شهردار، شهرداران نواحی و نیز نمایندگان آموزش و پرورش و راهور منطقه برگزار شد، فعالیتهای مورد نیاز در مدارس به تفکیک حوزه های اجرایی مورد بررسی قرار گرفت.
پیمان قربانی شهردار منطقه در این نشست ضمن تشکر از حوزه های اجرایی در آماده سازی منطقه برای بازگشایی مدارس ابراز امیدواری کرد با تلاش برای فرزندان این سرزمین شرایطی فراهم شود که با کمترین نقصان و تنگنا بتوانند تحصیل کنند.
وی اجرای طرح استقبال از مهر را در راستای تدابیر شهردار تهران اعلام کرد و گفت: در همین راستا تلاش ما براین است که با تعامل مستمر با آموزش و پرورش و انجام اقدامات لازم به سر حد مطلوبیت در طرح دست یابیم. در همین رابطه لازم است تا ضمن انجام فعالیتهای پیش بینی شده در این طرح با پایش مستمر، مشکلات معابر به منظور تسهیل تردد دانش آموزان با مناسب سازی پیاده راه ها و همسطح سازی معابر رسیدگی رفع شود. 
این مسئول با تأکید بر افزایش حساسیت در صدور مجوز حفاری در اطراف مدارس خواستار طراحی یک فرمت خاص برای آن و تسریع این اقدام با تعیین یک زمان مشخص شد.
قربانی پیش بینی فعالیتهای سلامت محور در طرح استقبال از مهر را مهم خواند و گفت: توزیع اقلام بهداشت دهان و دندان برای کودکان می تواند به درونی ساختن این موضوع مهم در دانش آموزان کمک کند.
طی این نشست معاونین حوزه های اجرایی طرح استقبال از مهر به تشریح مهمترین فعالیتهای آمادگی مدارس و معابر منطقه جهت آغاز سال تحصیلی جدید پرداختند که ایمن سازی معابر منتهی به مدارس، شناسایی مراکز ازدحام دانش آموزان جهت سرویس دهی بیشتر، جلوگیری از حفاری در معابر نزدیک به مراکز تحصیلی، آذین بندی میادین، نصب تجهیزات ورزشی در مدارس و برگزاری جشن بازگشایی مدارس از جمله این فعالیتها بود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدارس - معابر - منطقه - شهردار - استقبال - فعالیتهای - اجرایی - آموزان - بازگشایی - حفاری - مراکز - تحصیلی - مستمر - آموزش - منظور - اجرای - بررسی - معاونین - پرورش - قربانی -

نظر شما در مورد : اجرای فعالیت های استقبال از مهر در آستانه بازگشایی مدارس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها