مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6572 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 31 شهریور 1395 -ساعت : 17:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محمدی کیادهی: قطعا پاسخ می‌دهم

پس از انتشار نامه محتبی زارعی خطاب به اعضای شورای شهر ساری؛

محمدی کیادهی: قطعا پاسخ می‌دهم

اختصاصی مازندشورا: محمدی کیادهی افزود: پیش از این نیز بارها جواب هجمه‌های این شخص به مجموعه شهرداری را داده‌ام و اینبار نیز پاسخ خواهم داد

اختصاصی مازندشورا: پس از انتشار نامه محتبی زارعی به اعضای شورای شهر ساری با عنوان ساکتین مشت زنی لیاقت حضور دوباره در شورا را ندارند (متن کامل نامه را در اینجا بخوانید)، محمد حسن محمدی کیادهی عضو شورای اسلامی شهر ساری در این رابطه گفت و گوی کوتاهی با پایگاه خبری مازندشورا داشت و گفت که پس از مطالعه این نامه به آن پاسخ خواهد داد.

محمدی کیادهی در پاسخ به این سوال که آیا این نامه را مطالعه کرده است یا خیر، پاسخ داد: از ابتدای صبح تاحالا (ساعت 6 بعدازظهر) درگیر حضور در مدارس و جلسات متعدد کاری بودم و هم اکنون نیز در جلسه‌ای با بانوان فوتبالیست هستم و فرصت مطالعه را نداشتم اما قطعا این نامه را خواهم خواند و جوابی مناسب به آن خواهم داد.

عضو شورای اسلامی شهر ساری افزود: پیش از این نیز بارها جواب هجمه‌های این شخص به مجموعه شهرداری را داده‌ام و اینبار نیز پاسخ خواهم داد.

 

یک عضو شورای شهر:

ایشان همواره به دنبال جنجال است

یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر ساری که نخواست نامش فاش شود در گفت‌وگو با مازندشورا گفت: تمامی شهروندان می‌توانند به ما برنامه بدهند و ما را نقد کنند و ایراد فنی از ما بگیرند و قطعا از این اتفاق استقبال خواهیم کرد، اما این شخص خاص همواره به دنبال جنجال‌ آفرینی و مغلطه است.

این عضو شورای شهر افزود: در جایی بین دو نفر درگیری بوجود آمده است. مقامات قضایی رسیدگی می‌کنند و چنانچه حقی از کسی ضایع شده باشد آن را می‌ستانند. اما در این میان برخی افراد خاص که در پی گرفتن ماهی از آب گل آلود هستند و به دنبال تخریب وجهه شهردار هستند و از هیچ عملی مضایقه نمی‌کنند.

 

 

قابل ذکر است پایگاه خبری مازندشورا بدون هیچ گونه موضع گیری و اعمال دیدگاه، تنها به ذکر نقل قول‌ها می‌پردازد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمد کیادهی - پاسخ به زارعی - دفاع از شهرداری - شورای شهر ساری -

نظر شما در مورد : محمدی کیادهی: قطعا پاسخ می‌دهم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها