مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6580 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 01 مهر 1395 -ساعت : 12:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مهرآبادی مطرح کرد؛

تامین و توسعه امکانات زیرساختی از مهم‌ترین اولویت‌ها برای پروژه مسکن مهر

مازندشورا: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر اولویت نخست دولت و این وزارتخانه در بهره‌برداری از سایت‌های مسکن مهر را تامین و توسعه امکانات زیربنایی و تاسیسات روبنایی عنوان کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی در حاشیه بازدید از روند اجرای سایت مسکن مهر مهرآباد رودهن گفت: مهم‌ترین اصل در تکمیل و بهره برداری از واحدهای مسکن مهر، ایجاد و تامین خدمات زیرساختی و تاسیسات روبنایی است.

اصغری مهرآبادی توسعه شبکه فاضلاب و همچنین احداث تصفیه خانه سایت مسکن مهر شهرستان رودهن با چهار هزار و ۲۳۵ واحد را مهم ترین نیاز زیرساختی این پروژه ذکر کرد و گفت: با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران زمین تصفیه خانه در اختیار شرکت آب و فاضلاب استان قرار گرفته و با مصوبه اخیر هیئت دولت در اختصاص مبلغی برای تکمیل شبکه فاضلاب و اجرای تصفیه خانه پروژه‌های مسکن مهر کشور خصوصاً پروژه مسکن مهر مهرآباد رفع مشکل تصفیه خانه پروژه مذکور سرعت خواهد گرفت.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در این بازدید که با حضور نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان دماوند و معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی تهران برگزار شد، از نزدیک در جریان اجرا و پیشرفت پروژه مسکن مهر مهرآباد رودهن قرار گرفت و دستوراتی را در جهت تسریع در اجرا و همچنین رفع مشکلات پروژه ها صادر کرد.

پروژه مسکن مهر شهرهای زیر ٢٥ هزار نفر دماوند در شهر رودهن اجرا می‌شود که در قالب طرح خودمالک و ۹۹ ساله مجموعاً دارای چهار هزار و ۴۴۷ واحد مسکونی است که چهار هزار و ۲۳۵ واحد آن در منطقه مهرآباد و ۲۱۲ واحد آن در آبسرد واقع شده است .


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - شهرسازی - تصفیه - رودهن - مهرآباد - مهرآبادی - فاضلاب - دماوند - زیرساختی - شهرستان - اداره - استان - تهران - تامین - تکمیل - بازدید - اصغری - اجرای - توسعه - مهم‌ترین - همچنین -

نظر شما در مورد : تامین و توسعه امکانات زیرساختی از مهم‌ترین اولویت‌ها برای پروژه مسکن مهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها