مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6619 -تاریخ انتشار : یکشنبه 04 مهر 1395 -ساعت : 08:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دستاوردهای دوسالانه معماری ونیز در خانه گفتمان شهر و معماری/ تقدیر از دست‌اندرکاران غرفه بینال ونیز

مازندشورا: گفتگو در خصوص چگونگی حضور ایران در بینال معماری و مراسم تقدیر از دست اندرکاران غرفه ایران در بینال معماری ونیز در روز دوشنبه پنجم مهر ماه سال جاری در خانه گفتمان شهر و معماری برگزار می‌شود .

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نشست بینال (دوسالانه) ونیز با موضوع «تجارت و دستاوردها- دو تجربه ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ » با حضور مسئولان بخش دولتی و خصوصی برگزار می‌شود. در این نشست قرار است درباره چگونگی حضور ایران در بینال معماری و مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران غرفه ایران تصمیم‌گیری شود.

بنا بر این گزارش در این نشست که قرار است دوشنبه ۵ مهرماه برگزار شود، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان، محمدسعید ایزدی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران حضور دارند و همچنین صاحبنظران و اندیشمندان معماری و شهرسازی نیز حضور دارند و به بحث و تبادل نظر درباره آخرین یافته‌های معماری می پردازند.

گفتنی است این نشست دوشنبه ۵ مهرماه ساعت ۱۷ در خانه گفتمان شهر و معماری به نشانی میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، پلاک ۵۱۴ برگزار خواهد شد./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معماری - شهرسازی - برگزار - بینال - دوشنبه - مهرماه - دارند - معاون - درباره - گزارش - گفتمان - تقدیر - دست‌اندرکاران - دوسالانه -

مطالب مرتبط با : دستاوردهای دوسالانه معماری ونیز در خانه گفتمان شهر و معماری/ تقدیر از دست‌اندرکاران غرفه بینال ونیز
نظر شما در مورد : دستاوردهای دوسالانه معماری ونیز در خانه گفتمان شهر و معماری/ تقدیر از دست‌اندرکاران غرفه بینال ونیز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها