مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6653 -تاریخ انتشار : دوشنبه 05 مهر 1395 -ساعت : 15:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر ورزش و جوانان:

آسیب‌های اجتماعی در حاشیه‌ شهرها بیداد می‌کند

مازندشورا: وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی در حاشیه شهرها و سکونتگاه‌های غیررسمی بیداد می‌کند، گفت: دستگاه‌های مسئول باید با رعایت عدم همپوشانی، اقدامات مؤثری در این مناطق انجام دهند.

مازندشورا:

بلدیه| محمود گودرزی در جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان با اشاره به ارائه گزارش نماینده وزارت راه در خصوص سکونتگاه‌های غیررسمی با تأکید بر مشهد و سبزوار افزود: در این گزارش آسیب‌های اجتماعی در حاشیه شهرها عنوان و همچنین اعلام شد که حاشیه شهرها، آسیب‌های اجتماعی فراوان‌تری نسبت به مراکز شهری دارند و این مسئله بیداد می‌کند.وی با بیان اینکه در کلانشهرهایی مثل تهران، مشهد، اصفهان و اهواز بحث حاشیه‌نشینی جدی‌تر است، ادامه داد: مشهد، نمونه بارز حاشیه‌نشینی در کشور است که در اثر مهاجرت افغان‌ها و سرریز جمعیت شهرهای مجاور شکل گرفته است.

وزیر ورزش و جوانان، نبود خدمات شهری و بهداشتی در حاشیه شهرها را از دیگر مشکلات مناطق حاشیه‌ای و سکونتگاه‌های غیررسمی برشمرد و تأکید کرد: سکونتگاه‌های غیررسمی با مسائل بهداشتی جدی درگیر هستند و لازم است دستگاه‌های مختلف، طراحی ویژه‌ای برای ارائه خدمات به ساکنان مناطق حاشیه‌ای داشته باشند.

گودرزی همچنین بر لزوم پرهیز از همپوشانی در اقدامات دستگاه‌های مسئول تأکید کرد و گفت: در پاره‌ای موارد اقدامات موازی که دارای همپوشانی هستند، سبب خنثی کردن برخی فعالیت‌های مفید می‌شوند که باید این رویه اصلاح شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرها - جوانان - تأکید - حاشیه - سکونتگاه‌های - غیررسمی - اجتماعی - آسیب‌های - بهداشتی - مناطق - حاشیه‌ای - اقدامات - همپوشانی - دستگاه‌های - خدمات - همچنین - گزارش - ارائه - می‌کند - بیداد - گودرزی - حاشیه‌نشینی -

نظر شما در مورد : آسیب‌های اجتماعی در حاشیه‌ شهرها بیداد می‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها