مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6656 -تاریخ انتشار : دوشنبه 05 مهر 1395 -ساعت : 15:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در فصل تابستان انجام شد:

ثبت بیش از ۱۴۱ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی البرز

مازندشورا: مدیرکل اداره حمل و نقل و پایانه های مسافربری استان البرز از ثبت بیش از ۱۴۱ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان در فصل تابستان خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| سید یعقوب میر کتولی با اعلام این خبر گفت: در فصل تابستان سال جاری ۱۴۱ میلیون و ۵۸ هزار و ۸۴۷ تردد توسط ۴۲ دستگاه تردد شمار نصب شده در محورهای ارتباطی استان ثبت شده است.وی موقعیت استان البرز به لحاظ قرار گرفتن در مسیر ارتباطی استان های غربی، شمالی و شمال غربی کشور را یکی از دلایل عمده تردد بالا  در این استان برشمرد و گفت: میزان تردد ثبت شده در فصل تابستان جاری در البرز نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد ۴.۴ درصدی برخوردار بوده است.

مدیر کل حمل نقل و پایانه های استان البرز ادامه داد: از ۱۰۰ درصدتردد ثبت شده در استان ۵.۱۰  درصد متعلق به وسایل نقلیه سنگین و مابقی وسایل نقلیه سبک بوده است.

میرکتولی بیشترین تردد روزانه ثبت شده طی سه ماه تابستان را متعلق به روز شنبه سیزدهم شهریورماه با ثبت یک میلیون و ۶۷۸ هزار تردد اعلام کرد و گفت: روزهای شنبه پرتردد ترین روزهای ماه بوده است.

وی درخصوص وضعیت ترددهای ثبت شده به تفکیک محورهای ارتباطی استان، گفت: بیشترین تردد ثبت شده در این ایام مربوط به محور کرج - تهران بوده است و محور نظرآباد - اشتهارد نیز کمترین ثبت تردد را داشته است.

میرکتولی گفت: مرکز مدیریت راه های استان البرز در ایام سفرهای تابستانی به صورت مداوم با تهیه و تحلیل اطلاعات از تجهیزات حمل و نقل هوشمند نصب شده در جاده های استان از جمله تردد شمارها، دوربین های نظارت تصویری، دوربین های ثبت تخلفات، سیستم تعیین میانگین سفر و غیره وضعیت ترافیکی را به مسافران و همچنین نهادهای مربوطه گزارش کرده است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - البرز - تابستان - ارتباطی - محورهای - میلیون - روزهای - وضعیت - دوربین - بیشترین - متعلق - اعلام - وسایل - نقلیه - میرکتولی -

نظر شما در مورد : ثبت بیش از ۱۴۱ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی البرز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها