مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6664 -تاریخ انتشار : دوشنبه 05 مهر 1395 -ساعت : 19:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با هدف اشتغال زایی برای جوانان؛

کارآفرینان ملی به محله‌های مرکزی شهر تهران می‌آیند

مازندشورا: با هدف ایجاد اشتغال و فقر زدایی برای شهروندان ساکن درمحله‌های مرکزی شهرتهران؛ برای نخستین بار مدل کاربردی کار آفرینی در منطقه 11 اجرایی خواهد شد.

مازندشورا:

بلدیه| نصراله آبادیان شهردارمنطقه 11 با اعلام این خبر گفت: این طرح مشترک بین معاونت کار آفرینی و توانمند سازی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه اجرا می شود. در این طرح به دنبال جذب کار آفرینان ملی و نخبگان هستیم تا بتوانیم از طرح ها و ایده های آن ها که قابلیت اجرا در منطقه را دارند، استفاده کنیم و به اشتغال 100 درصدی دست یابیم.
به گفته شهردار منطقه 11 تاکنون دیدگاه کارآفرینی در منطقه بر نگاه حمایتی استوار بوده و از کسب و کارهای نو پا به ویژه مشاغل خانگی حمایت شده است. از سوی دیگر علاوه بر جذب نخبگان در حال جمع آوری اطلاعات از محله‌ها هستیم . اطلاعاتی در زمینه شناسایی افراد جویای کار، افراد متقاضی بهره برداری از غرفه های شهرداری و در نهایت افرادی که به فضای کار احتیاج دارند.
آبادیان افزود: در اجرای این طرح محله عباسی به عنوان محله آزمایشی در جمع آوری اطلاعات انتخاب شده است.
بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، وی از اشتغال زایی به عنوان مقصود نهایی این طرح نام برد و گفت: هدف نهایی این طرح، ایجاد اشتغال و فقر زدایی است و با اجرای آن به زودی شاهد تحول چشمگیر در زمینه توانمندسازی شهروندان و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه خواهیم بود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - اشتغال - شهردار - شهرداری - زمینه - ایجاد - نهایی - افراد - اطلاعات - عنوان - اجرای - هستیم - آبادیان - تهران - معاونت - اجتماعی - نخبگان - دارند -

نظر شما در مورد : کارآفرینان ملی به محله‌های مرکزی شهر تهران می‌آیند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها