مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6665 -تاریخ انتشار : دوشنبه 05 مهر 1395 -ساعت : 19:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو شورای اسلامی شهر تهران خبر داد

رونمایی شهرداری از کتیبه‌های جدید عزاداری

مازندشورا: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:شهرداری تهران در نمایشگاه عطر سیب از کتیبه‌های جدید عزاداری رونمایی کرد.

مازندشورا:

بلدیه| معصومه آباد، با بیان اینکه این نمایشگاه عطر سیب فرصتی برای تقویت  هیات‌ها و حسینیه‌های عزاداری است که بتوانند با استفاده از این ظرفیت سوگواری را به نحو احسنت انجام دهند، گفت: شهردای تهران طی 14دوره متوالی زمینه ای را فراهم می‌کند تا وسایل و تجهیزات مورد نیاز  هیات‌های مذهبی، تکایا، حسینیه‌ها و ...  در آستانه ماه محرم و صفر در اختیار آنها قرار گیرد.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری در این نمایشگاه از رونمایی کتیبه‌های جدید عزاداری خبر داد و گفت: خوشبخانه امسال شاهد تحول شگرف دیگری در این نمایشگاه هستیم، به گونه ای که شهرداری به جلب مشارکت صنوف و نه خرده فروشان روی آورده و اقلام مورد نیاز را با تخفیف های فراوان در اختیار آنها قرار می دهد که این فرصت خوبی است که شهرداری در اختیار هیات‌های عزاداری قرار داده است.

آباد با بیان اینکه در این نمایشگاه امکان تهیه محصولات مختلف و متنوع فراهم شده است، خاطر نشان کرد: با این حال هیات های مذهبی نباید به دلیل کمک شهرداری تهران از جلب مشارکت‌های مردمی غافل شوند، چراکه مردم به دلیل علاقه ای که به امام حسین(ع) و ... دارند، به صورت خودجوش و مردمی به هیات‌ها کمک می کنند که نباید این روحیه محلی و مردمی کمرنگ شود.
 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - شهردار - عزاداری - نمایشگاه - مردمی - اختیار - تهران - نباید - رونمایی - مذهبی - اینکه - فراهم - کتیبه‌های -

نظر شما در مورد : رونمایی شهرداری از کتیبه‌های جدید عزاداری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها