مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6674 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 09:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری گفتمان نورپردازی و طبیعت

مازندشورا: دویست و بیستمین گفتمان هنر و معماری تحت‌عنوان نورپردازی و طبیعت هفتم مهرماه در موزه امام علی (ع) برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دویست و بیستمین گفتمان هنر و معماری تحت‌عنوان نورپردازی و طبیعت با سخنرانی حمید مصلحی و بابک صیرفی برگزار می‌شود.

این نشست که به همت انجمن مفاخر معماری ایران برگزار می‌شود چهارشنبه ۷ مهرماه سال جاری از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در موزه امام علی تدارک دیده شده است. علاقمندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به نشانی خیابان ولی عصر، بالاتر از ظفر، بلوار اسفندیار، پلاک ۳۵ مراجعه کنند.

گفتنی است، دویست و نوزدهمین گفتمان هنر و معماری که به نشست یازدهم برنامه یکصد معمار، یکصد انتخاب- بناهای برگزیده معماری معاصر ایران از نگاه معماران اختصاص داشت با حضور اساتید و کارشناسان این حوزه در خانه گفتمان شهر و معماری (خانه وارطان) تشکیل شد.

در یازدهمین نشست از سلسله نشست‌های یکصد معمار، یکصد انتخاب، لوریس چکناواریان، سید محمد بهشتی، محسن آرمین دانشگر، یعقوب رشتچیان، شادی عزیزی، بهرام فریور‌صدری، مژگان محمودی‌نژاد، مینا معرفت، بابک نادری‌آزاد و یوسف نیلی برگزار شد. /

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معماری - گفتمان - معمار - برگزار - دویست - نورپردازی - طبیعت -

مطالب مرتبط با : برگزاری گفتمان نورپردازی و طبیعت
نظر شما در مورد : برگزاری گفتمان نورپردازی و طبیعت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها