مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6679 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 09:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ابراهیم مبارك قدم مطرح کرد:

توجه خاص به برنامه‌های بازآفرینی شهری گلستان

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی گلستان با اشاره به نقش اقدامات بازآفرینی شهری در رونق اقتصادی اجتماعی استان، گفت: پیگیری برنامه‌های اولویت‌دار در حوزه بازآفرینی شهری و رفع آسیب‌های حاشیه‌نشینی مورد توجه بیشتری قرار می گیرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان گلستان، ابراهیم مبارك قدم در گفت و گویی خبری اظهاركرد: هم اینك بیش از دو هزار هکتار بافت ناکارآمد شهری در این استان شناسایی شده كه مطالعات بازآفرینی بخشی از آنها به پایان رسیده و با توجه به تاكید مقام عالی وزرات به مساله شهرسازی و حقوق شهروندی، توجه ویژه و بیشتری به این مقوله‌ها خواهد شد.

وی ادامه داد: به همین منظور برای حفظ، احیا، بهسازی و نوسازی بافت‌های قدیمی و ساماندهی سكونتگاه‌های غیررسمی و مناطق حاشیه نشینی شهر، ۱۳ قرارداد كاری با پیمانكاران مرتبط در سال جاری منعقد شده است.

مبارك قدم همچنین به انتزاع حوزه راهداری از این اداره كل و انتقال آن به اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اشاره كرد و افزود: این امر فرصتی دیگر برای ارتقای کیفی راه ها فراهم كرده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره - استان - مبارك - شهرسازی - راهداری - گلستان - بازآفرینی - ابراهیم -

مطالب مرتبط با : توجه خاص به برنامه‌های بازآفرینی شهری گلستان
نظر شما در مورد : توجه خاص به برنامه‌های بازآفرینی شهری گلستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها