مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6689 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 10:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس انجمن انبوه‌سازان آمل مطرح کرد

ابلاغ نظام‌نامه اخلاق حرفه‌ای در مهندسی ساختمان

مازندشورا: رئیس انجمن انبوه‌سازان و سازندگان ساختمان و مسکن آمل گفت: از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر آمل مشوق‌های لازم برای انبوه‌سازان نمونه لحاظ شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، جهانگیر آذری دوشنبه شب در سومین همایش تخصصی دوسالانه انبوه‌سازان و سازندگان نمونه ساختمان و مسکن این شهرستان اظهار کرد: انبوه‌سازان در داخل کشور مشغول خدمت به مردم و ایرانیان هستند و باید اقدامات زیبا آنها نمایش داده شود.

وی افزود: سومین همایش تخصصی دوسالانه انبوه‌سازان و سازندگان نمونه ساختمان و مسکن این شهرستان فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی و قابلیت‌های صنعت ساختمان است تا در معرض دید دیگران قرار گیرد.

رئیس انجمن انبوه‌سازان و سازندگان ساختمان و مسکن آمل بیان کرد: مهم‌ترین فلسفه برگزاری این همایش ارتقا و افزایش کیفیت ساخت مسکن از طریق ارتقای روش صحیح ساخت و ساز است زیرا مسکن باید سرپناه امن برای مردم بوده و افراد از قرار گرفتن در زیر سقف ایمن احساس امنیت و آسایش کنند.

این مسؤول با اعلام مسکن محلی برای آسایش و آرامش است و باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد، متذکر شد: انجمن انبوه‌سازان بخشی خصوصی بوده که کمک‌کار نهادها و ارگان‌های دولتی است و در کنار وزارتخانه‌های مختلفی همانند تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی قرار دارد.

آذری با اعلام اینکه در صدد هستیم تا فرهنگ ایجاد مسکن‌های ایمن در جامعه ایجاد شود، ادامه داد: در این راه آموزش قوانین، تبلیغات، روشنگری و رسانه‌ای کردن افکار مفید صنف انبوه‌سازان بسیار مهم است.

رئیس انجمن انبوه‌سازان و سازندگان ساختمان و مسکن آمل با اعلام اینکه امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام بسیار توصیه شده است که از آن می‌توان در صنعت ساختمان بهره مفید برد، گفت: باید با امر به معروف عملکرد مفید و مناسب انبوه‌سازان شهر امل اشاعه داده شود.

این مسؤول با اشاره به استفاده از افکار و اندیشه‌های سازنده در راستای حمایت از انبوه‌سازان و ایجاد مسکن مطمئن، اظهار کرد: در کنار هم قرار گرفتن افکار بسیار شایسته و قابل احترام است و نباید افکار ناب در گوشه‌ای قرار گرفته و از آن استفاده نشود.

آذری با اشاره به اینکه افراد لایق و توانمند در سومین همایش تخصصی دو سالانه انبوه‌سازان و سازندگان نمونه ساختمان و مسکن این شهرستان انتخاب شدند، یادآور شد: همه افرادی که در این همایش شرکت داشتند ولی حد نصاب لازم را کسب نکردند بسیار توانمند و لایق هستند.

وی با اعلام اینکه باید نگاه‌ها را به سوی برطرف کردن مشکلات و مسائل بخش مسکن در شهر و استان جلب کرده و نقاط ضعف را برطرف کنیم، ادامه داد: وظیفه اصلی کنترل ساخت و سازها با شهرداری است و انجمن انبوه‌سازان می‌تواند با همکاری تنگاتنگ گره‌گشای مشکلات باشد.

آذری با اعلام اینکه سومین همایش تخصصی دو سالانه انبوه‌سازان و سازندگان نمونه ساختمان و مسکن شهرستان آمل ایجاد رقابت سالم بین انبوه‌سازان و سازندگان مسکن کرده است، یادآور شد: علاوه بر انجمن انبوه‌سازان و سازندگان ساختمان و مسکن آمل، شورای اسلامی شهر و شهرداری جوایزی برای نفرات برتر لحاظ کردند هر چند انتظار می‌رود این دو نهاد برای سازندگان نمونه مشوق‌هایی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه رعایت اخلاق حرفه‌ای و رعایت وجدان حرفه‌ای در کارها بسیار مهم است، گفت: ایجاد نظام‌نامه اخلاق حرفه‌ای در مهندسی ساختمان و ابلاغ آن از سوی وزارت راه و شهرسازی اقدام شایسته‌ای در رعایت بسیاری از موازین بود.

انتهای پیام/86012/صا40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انبوه‌سازان - ساختمان - سازندگان - انجمن - اینکه - همایش - آمل - ایجاد - بسیار - اعلام - نمونه - حرفه‌ای - افکار - سومین - شهرستان - تخصصی - اخلاق - رعایت - اشاره - شهردار - استفاده - سالانه - مشکلات - برطرف - یادآور - شهرداری - توانمند - مسؤول - دوسالانه - مهندسی - نظام‌نامه - ابلاغ - اظهار - افراد - ادامه - شهرسازی - آسایش - گرفتن - معروف -

نظر شما در مورد : ابلاغ نظام‌نامه اخلاق حرفه‌ای در مهندسی ساختمان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها