مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6690 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 10:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده سپاه کربلا مازندران:

هر کس سوار بر کشتی انقلاب شود در آرامش است

مازندشورا: فرمانده سپاه کربلا گفت: هر کس سوار بر کشتی انقلاب اسلامی شود در آرامش کامل است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار محمدحسین بابایی صبح امروز در نشست با حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان افزود: سپاه سنگر مستحکم انقلاب است و هر کس سوار بر کشتی انقلاب شود در آرامش است.

وی سپاه پاسداران را از ارکان اصلی و مهم کشور نام برد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری نقش سپاه آن قدر مهم است که امنیت و آرامش کشور را تامین می‌کند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران افزود: برداشت دشمن از سپاه پاسداران این است که مهم‌ترین و قوی‌ترین نیروی نظامی، کارآفرین اقتصادی و وفادار به نظام در خاورمیانه است.

در ادامه حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس تصریح کرد: هفته دفاع مقدس بهانه‌ای است تا از نقش موثر نیروی‌های مسلح به ویژه سپاه پاسداران در آرامش کشور و حفظ دفاع و آرمان‌های فرهنگی و تربیتی تقدیر کنیم.

وی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان، تعامل خوبی در توسعه فرهنگی و تربیتی جوانان با سازمان بسیج ورزشکاران دارد، افزود: یکی از مهم‌ترین اقدامات اداره کل ورزش و جوانان برگزاری پیاده‌روی خانوادگی با همکاری و مساعدت سپاه کربلا و فرماندهی انتظامی در استان است.

در پایان این نشست از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونت فرهنگی و امور جوانان لوح تقدیر به سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا استان اهدا شد.

انتهای پیام/86005/صا20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جوانان - آرامش - استان - افزود - پاسداران - فرهنگی - فرمانده - مدیرکل - انقلاب - کربلا - تربیتی - تقدیر - اداره - مهم‌ترین - بابایی - سردار - حسین‌زادگان - مازندران -

نظر شما در مورد : هر کس سوار بر کشتی انقلاب شود در آرامش است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها