مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6692 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 10:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران انجام می‌شود

آغاز به کار جشنواره ملی نمایش عروسکی در مازندران/ حضور 9 استان در جشنواره

مازندشورا: صبح امروز با حضور مسؤولان کشوری، استانی و شهرستانی هفدهمین جشنواره سراسری نمایش عروسکی در کانون پرورش فکری کودکان و نوحوانان مازندران شروع به کار کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آئین افتتاحیه جشنواره سراسری نمایش عروسکی با اجرای برنامه‌های ویژه افتتاحیه و به روی صحنه رفتن نمایش عروسکی «تو میدونی من کی هستم» از استان کرمان، «تولد یک هیولا» از مرکز گلوگاه مازندران، «دنیای زیبا» از آذربایجان غربی به کار خود را در مازندران آغاز کرد.

جشنواره هفدهم نمایش عروسکی کشور ویژه کودکان و نوجوانان به میزبانی مازندران از 6 تا 8 مهرماه امسال در سالن آمفی تئاتر کانون پرورش فکری مازندران در حال برگزاری است.

هفدهمین جشنواره سراسری نمایش عروسکی با مشارکت 12 گروه نمایشی از 9 استان که شامل استان کرمان، مازندران، تهران، آذربایجان غربی و شرقی، چهارمحال و بختیاری، قزوین، همدان و فارس اجرا و شرکت‌کننده‌ها با هم به رقابت می‌پردازد.

ساعت شروع نمایش عروسکی و صبح‌ها از ساعت 8:30 دقیقه تا 12 و بعد از ظهر‌ها از ساعت 14:40 دقیقه تا 18 برای بازدید مخاطبان کودک و نوجوان آزاد است.

انتهای پیام/86006/ک10/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - عروسکی - نمایش - جشنواره - استان - کرمان - آذربایجان - دقیقه - سراسری - افتتاحیه - کانون - پرورش - نوجوانان - کودکان -

نظر شما در مورد : آغاز به کار جشنواره ملی نمایش عروسکی در مازندران/ حضور 9 استان در جشنواره

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها