مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6697 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 10:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر مسؤول روزنامه حرف مازندران:

اقتدار نظامی کشور سدی در برابر نفوذ دشمنان است

مازندشورا: مدیر مسؤول روزنامه حرف مازندران با اشاره به اینکه نباید بودجه نظامی کشور کاهش یابد،گفت: اقتدار نظامی کشور سدی در برابر نفوذ دشمنان است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، شکرالله رضازاده صبح امروز در دانشگاه علوم پزشکی بابل با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا اظهار کرد: هفته دفاع مقدس فرصتی است تا به ظرفیت داخلی خود توجه کرده و به داشته‌های خود باور کنیم تا تکیه به غرب و شرق را رها کرده و به جای وابستگی اقتصادی به غرب به تولید داخلی بپردازیم که این پیام هفته دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه پیام هفته دفاع مقدس رجعت به گذشته است، افزود: رکن اصلی پیروزی انقلاب و موفقیت در همه عرصه‌ها و ولایت‌پذیری محض است و اگر از این معیار فاصله بگیریم حاصلی جزء شکست برای ما نیست، تمام برنامه‌ها باید حول محور منویات رهبری اجرا شود و این اساسی‌ترین رکن توجه مسؤولان و مردم باشد.

مدیر مسؤول روزنامه حرف مازندران تصریح کرد:  آنچه مهم است نام و مقام نیست بلکه چارچوب و اصول اعتقادی است که باید براساس چشم‌انداز آینده نظام جدی به آن پرداخته شود و تصمیمات درست در دست‌اندازهای و چالش‌های مسیر اتخاذ شود تا به اهداف عالی دست یابیم.

رضازاده با بیان اینکه اگر جامعه به مسائل باستانی توجه دارد و آن ارزش‌ها را هویت خود می‌داند باید نگاه وی به هفته دفاع مقدس نیز همین گونه باشد و از ارزش‌های آن فاصله نگیرد، خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس بیانگر هویت ارزشی و آرمانی ملتی است که جوانان برای حفظ آن خون دادند.

وی حل مشکلات جامعه را در داخل کشور سدی بر نفوذ و فتنه دشمنان برشمرد و  یادآور شد: آنچه به کشور اقتدار بخشید قدرت نظامی بود، دشمن از این اقتدار که روزبه‌روز پیشرفته‌تر می‌شود بیم دارد، زیرا می‌داند ملت ما با همین اقتدار پای مذاکره نشست، این اقتدار نظامی حاصل دفاع مقدس است.

رضازاده تصریح کرد: رشادت‌های قهرمانان دفاع مقدس باید توسط اساتید در دانشگاه و در کلاس‌های درس و رسانه‌ها گفته شود تا رشادت‌های قهرمانان این مرز و بوم گم نشود.

مدیر مسؤول روزنامه حرف مازندران دفاع از سوریه و ملت‌های مظلوم را دفاع از مرز و بوم کشور برشمرد و گفت: کمک به سوریه یعنی سد حضور داعش و تروریست‌ها به مرز کشور است، نباید اجازه داده شود تا این امر سبب کاهش بودجه نظامی کشور شود، باید تصمیمات درستی در برابر فتنه و فتنه‌گران گرفته شود تا اقتدار نظام حفظ شود.

انتهای پیام/86009/ت40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اقتدار - نظامی - مازندران - رضازاده - مسؤول - روزنامه - برشمرد - جامعه - می‌داند - قهرمانان - سوریه - تصمیمات - رشادت‌های - داخلی - دشمنان - برابر - دانشگاه - اینکه - فاصله - تصریح -

نظر شما در مورد : اقتدار نظامی کشور سدی در برابر نفوذ دشمنان است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها