مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6711 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 14:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در جلسه امروز شورای شهر تهران

بهتر بود نمایشگاه شهر آفتاب و شهروند از طریق مزایده واگذار می شد

مازندشورا: به اعتقاد عضو شورای اسلامی شهر تهران، بهتر بود شهر آفتاب و شهروند مورد مزایده قرار داده می‌شد.

مازندشورا:

بلدیه| محمد سالاری در تذکر خود در جلسه امروز شورای شهر تهران در خصوص مدیریت بحران گفت: برنامه مدیریت بحران کلانشهرها از سوی معاونت عمرانی وزارت کشور به کمیسیون کلانشهرهای دولت ارائه شد.

به گفته سالاری،؛ باید مدیریت شهری پایتخت مداخله جدی در برنامه‌های مدیریت بحران داشته باشد چرا که تهران در معرض آسیب‌های طبیعی و غیرطبیعی زیادی است و ما باید در این خصوص نقطه نظرات خود را ارائه دهیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران به موضوع واگذاری بخشی از نمایشگاه شهر آفتاب و فروشگاه شهروند اشاره کرد و گفت: قرار است بخشی از نمایشگاه شهر آفتاب برای شهرداری بماند تا مجبور نشویم در هنگام برگزاری مراسمات نسبت به اجاره این نمایشگاه اقدام کنیم.

وی گفت: شهردار تهران نیز این موضوع را پذیرفت و قرار شد تیم کارشناسی در خصوص سهم شهرداری از نمایشگاه شهر آفتاب که آیا از زمین سهم ببریم یا بهره برداری، اقدامات کارشناسی را انجام بدهند.

به اعتقاد سالاری، بهتر بود شهر آفتاب و شهروند مورد مزایده قرار داده می‌شد؛اگر کسی پیدا شود که بخواهد شهر آفتاب را به جای 4000 میلیارد تومان 5000 میلیارد بخرد تکلیف چیست؟ و بهتر است در خصوص مزایده شهر آفتاب و شهروند تصمیم گیری شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آفتاب - تهران - نمایشگاه - شهروند - مدیریت - بحران - شهردار - سالاری - شورای - مزایده - کارشناسی - میلیارد - موضوع - ارائه - امروز - شهرداری -

نظر شما در مورد : بهتر بود نمایشگاه شهر آفتاب و شهروند از طریق مزایده واگذار می شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها