مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6715 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 15:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مهدی چمران خطاب به شهرک ها و مجتمع های مسکونی:

تا زمان تامین سرانه های آموزشی پایان کار داده نمی شود

مازندشورا: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران به مجتمع های مسکونی و شهرک های مسکونی تا زمانی که سرانه های آموزشی خود را تامین نکنند پایان کار ندهد.

مازندشورا:

بلدیه| مهدی چمران در دویست و نود و سومین جلسه شورا و پس از نطق پیش از دستور خانم آباد در رابطه با سطوح آموزشی در منطقه 22 گفت: یکی از مواردی که در ساخت شهرک ها و مجتمع های مسکونی باید مد نظر قرار گیرد تامین سرانه های خدماتی ، فضای سبز و آموزشی است.
وی ادامه داد: متاسفانه در برخی موارد این سرانه ها تامین نمی شود و بعد از اسکان در این مکان ها کمبود این سرانه ها به چشم می آید.

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: از اینرو شهرداری تهران می بایست تا زمان تامین سرانه های آموزشی و نیز تامین 70 درصدی فضای سبز در شهرک ها و مجتمع های مسکونی به آنها پایان کار ندهد.

چمران در این جلسه همچنین به تاریخ نگاری ایام هفته پرداخت و با یاد آوری سالروز شکست حصر آبادان ،هفته دفاع مقدس را نیز گرامی داشت.

سالروز نزول آیه تطهیر در پی واقعه مباهله پیامبر اسلام ، روز جهانی گردشگری ، سالگرد شهادت جمعی از سراداران دفاع مقدس (شهیدان کلاهدوز ، جهان آرا ، فکوری ، فلاحی، نامجو)، سالروز آتش نشانی و نیز 8 مهر ماه سالروز گرامی داشت مولوی شاعر و عارف پارسی گو از جمله مواردی بود که رییس شورای اسلامی شهر ترهان به انها اشاره کرد .


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تامین - سرانه - سالروز - آموزشی - مجتمع - چمران - مسکونی - گرامی - تهران - پایان - مواردی - شورای - اسلامی -

نظر شما در مورد : تا زمان تامین سرانه های آموزشی پایان کار داده نمی شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها