مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6722 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 17:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمد مهدی تندگویان با اشاره به مرمت موزه مرحوم صنعتی:

بودجه هنگفت ساختمان در مقابل بودجه ناچیز آثار داخل آن

مازندشورا: نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در مرمت موزه صنعتی آثار مجموعه نادیده گرفته شده است و این در حالی است که هلال احمر می خواهد این موزه را به یکی از دفاتر خود تبدیل کند.

مازندشورا:

بلدیه| محمد مهدی تندگویان در دویست و نود و سومین جلسه شورا با اشاره به مرمت موزه مرحوم صنعتی در میدان امام(ره) گفت: چندی پیش با خانواده هنرمند فقید ایران مرحوم "صنعتی" درخصوص روند مرمت موزه این استاد مجسمه‌ساز دیدار داشتم، که در این دیدار متاسفانه با خبر شدیم به واسطه برخی مشکلات از جمله عدم پرداخت دیون پیمانکاران کار رها شده است.

وی افزود: برای مرمت این موزه 8 میلیارد تومان هزینه شده است و این در حالی است که برای ترمیم آثار داخل آن تنها 50 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته اند که با توجه به عملیات مرمت موزه مجسمه های داخل آن در معرض خطر قرار گرفته اند.
تندگویان ادامه داد : این در حالی است که سازمان هلال‌احمر نیز عنوان داشته از آنجایی که در مرمت این موزه مشارکت داشته می‌خواهد بخشی از موزه را به دفتر کار بدل کند که این برخلاف قوانین است.

سخنگوی کمیسیون شهر سازی و معماری گفت: به سازمان زیباسازی تذکر می‌دهیم که در مرمت این موزه همه جوانب را در نظر بگیرد و نظر استادان ذی‌ربط را جویا شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تندگویان - مرحوم - صنعتی - گرفته - تومان - دیدار - بودجه - اشاره -

نظر شما در مورد : بودجه هنگفت ساختمان در مقابل بودجه ناچیز آثار داخل آن

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها