مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6723 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 17:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

محسن سرخو خطاب به شهرداری:

انتشار نشریات غیر ضرور مغایر با اقتصاد مقاومتی است

مازندشورا: رییس کمیته حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از تعدد انتشار نشریات مختلف در شهرداری تهران گلایه کرد.

مازندشورا:

بلدیه| محسن سرخو در دویست و نود و سومین جلسه شورا با اشاره به عدم توجه شهرداری تهران به مصادیق اقتصاد مقاومتی و نیز عدم توجه آن به تذکرات اعضای شورا، گفت: چندی قبل درخصوص فروش اجناس خارجی در فروشگاه شهروند تذکر دادیم اما متاسفانه به این امر توجهی نشد و باز هم شاهد فروش اجناس خارجی هستیم که مغایر با اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به انتشار نشریات غیرضروری در شهرداری تهران گفت: این نشریات با حجم گسترده توسط روابط عمومی و یا قسمت‌های دیگر شهرداری تهران منتشر می‌شود و این در حالیست که بنا به اعلام کمیسیون برنامه و بودجه، بودجه انتشار این مجلات خلاف مقررات بودجه‌ای است.

رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه پیشنهاد می‌شود کمیسیون فرهنگی شورا به طور جد پیگیر این موضوع باشد، گفت: متاسفانه بسیاری از برنامه‌های شهرداری تهران به دلیل کمبود بودجه متوقف شده و جای سوال است که اگر انتشار این اخبار برای شهرداری مهم است، چرا از سیستم‌های الکترونیک و فضای مجازی استفاده نمی‌کنند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهردار - شهرداری - تهران - انتشار - بودجه - اقتصاد - نشریات - مقاومتی - کمیسیون - متاسفانه - اشاره - مغایر - اجناس - خارجی -

نظر شما در مورد : انتشار نشریات غیر ضرور مغایر با اقتصاد مقاومتی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها