مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6727 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 20:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو شورای اسلامی شهر زنجان:

تلاش جدی شهرداری زنجان برای تکمیل پروژه کنترل ترافیک

مازندشورا: عضو شورای اسلامی شهر زنجان گفت: شهرداری زنجان برای تکمیل پروژه کنترل ترافیک اهتمام جدی داشته باشد.

مازندشورا:

بلدیه|  سعید امیدی ظهر سه شنبه در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان اظهار داشت: موضوع قابل تامل در خصوص اقدامات شهرداری زنجان تعطیلی یا سرعت پایین پیشرفت پروژه تکمیل ساختمان نیمه کاره مقابل استادیوم امجدیه است.وی با بیان اینکه قرار بود این پروژه جزو پروژه های دارای اولویت برای تکمیل در نیمه نخست سال جاری تکمیل شود، افزود: وجود این تکلیف قانونی با پیش بینی هزینه کرد ۱۱ میلیارد ریال از محل بودجه شهرداری مرکز در قالب بودجه ۹۵، این طرح تقریبا متوقف بوده و از شهردار زنجان انتظار داریم سریعا موانع این پروژه را برطرف کرده و در مسیر اجرا قرار دهد.

امیدی به فاز نخست پروژه بازگشایی معابر اطراف پادگان اشاره کرد و گفت: با همت گروهی و اراده جمعی مسئولین مرتبط این امر مهم محقق شده است. در ادامه این طرح سرعت عمل در آغاز فازهای بعدی مشتمل بر محور غربی-شرقی از خیابان اول کارمندان به سمت الهیه و همچنین معبر جنوب به شمال از میدان ارتش تا شهرک نصر، به صورت جدی مورد انتظار است.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان تاکید کرد: با وجود افتتاح رسمی محور منتهی به بلوار زیتون متاسفانه معابر ورودی این خیابان به سمت اسلام آباد و محور کندرو مربوطه هنوز تکمیل نشده است، این شرایط وضعیت نامطلوبی برای شهروندان در آن منطقه ایجاد کرده است، از شهردار زنجان انتظار داریم در کوتاه ترین زمان کارهای باقی مانده این فعالیت عمرانی را تسریع کند.

امیدی به دیگر پروژه های شاخص تکلیفی در سال جاری اشاره کرد و گفت: بازگشایی محور زینبیه غربی جزو این پروژه ها بوده و تمرکز تملک ها در این پروژه متمرکز شده است.

وی اظهار داشت: در این مقطع بایستی نتیجه لازم از این سرمایه گذاری سنگین حاصل شود. با توجه به این شرایط تسریع در عملیات اجرایی این پروژه مورد انتظار است.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان به بانک عامل شهرداری زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: بانک عامل شهرداری زنجان که بانک انصار بوده است. سوال این است که این بانک چه تسهیلات و خدمات بهتری به نسبت بانک عامل قبلی برای شهرداری پرداخت کرده است.

امیدی با بیان اینکه باید مشخص شود چه سرمایه گذاری برای دریافت تسهیلات از این بانک اقدام کرده است، افزود: این تعامل نیازمند بازنگری است و انتظار جدی در این زمینه از شورا و شهرداری زنجان وجود دارد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زنجان - پروژه - شهردار - شهرداری - انتظار - تکمیل - اسلامی - شورای - امیدی - اظهار - اشاره - تسریع - سرمایه - تسهیلات - سرمایه گذار - شرایط - گذاری - داریم - افزود - اینکه - بودجه - بازگشایی - معابر - خیابان -

نظر شما در مورد : تلاش جدی شهرداری زنجان برای تکمیل پروژه کنترل ترافیک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها