مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6729 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 -ساعت : 20:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار کرمان:

سه ایستگاه آتش‌نشانی در کرمان افتتاح می شود

مازندشورا: شهردار کرمان گفت: چهارشنبه‌ هفته‌ جاری از ۵۳ دستگاه اتوبوس بازسازی شده، کرمان‌کارت، مرکز مانیتورینگ اتوبوس‌رانی و سه ایستگاه آتش‌نشانی بهره‌برداری می‌شود.

مازندشورا:

بلدیه| علی بابایی با اشاره به هفتم مهرماه «روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی» گفت: تاکنون، ۹ ایستگاه آتش‌نشانی به بهره‌برداری رسیده و ایستگاه دهم نیز به‌زودی در شهرک الغدیر افتتاح خواهد شد.وی با بیان این‌که سازمان شهرداری‌ها فقط به شهرداری‌های شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفرجمعیت، ماشین‌آلات و تجهیزات آتش‌نشانی واگذار می‌کند، گفت: برای تجهیز ایستگاه‌های آتش‌نشانی، در حال خرید تجهیزات و ماشین‌آلات هستیم.

شهردار کرمان گفت: خانه‌های فرهنگ شهید مطهری و الغدیر در حال آماده‌سازی است و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسند؛ ضمن این‌که فرهنگ‌سرای خواجه‌اتابک و قمربنی‌هاشم (ع) نیز در حال تجهیز است و در آینده‌ نزدیک افتتاح خواهند شد.

بابایی با بیان این‌که با استفاده از تسهیلات بانک شهر، پنج میلیارد تومان قیر خریداری کرده‌ایم، گفت: با این میزان قیر می‌توانیم به اندازه‌ ۲۰ میلیارد تومان معابر شهر کرمان را آسفالت کنیم.

وی افزود: استفاده از تسهیلات بانک شهر برای پروژهای عمرانی شهر کرمان تا مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان در شورای پول و اعتبار این بانک مصوب شده که با این مصوبه، نگرانی ما برای تأمین ۲۰۰ میلیارد تومان از بودجه‌ی شهرداری برطرف شد.

شهردار کرمان به حضور روزانه‌اش در پروژه‌ میدان آزادی اشاره کرد و گفت: هر روز به مدت یکی‌دو ساعت در محل پروژه‌ میدان آزادی حضور پیدا می‌کنم تا این پروژه هرچه سریع‌تر به پایان برسد.

بابایی درباره‌ پل سیدی گفت: دهنه‌ سوم این پل نصب شده و دهنه چهارم نیز طی یک هفته‌ آینده آماده نصب خواهد شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهردار - کرمان - آتش‌نشانی - میلیارد - تومان - این‌که - افتتاح - بابایی - ایستگاه - تسهیلات - پروژه‌ - آزادی - میدان - استفاده - تجهیز - به‌زودی - بهره‌برداری - الغدیر - ماشین‌آلات - تجهیزات - اشاره -

نظر شما در مورد : سه ایستگاه آتش‌نشانی در کرمان افتتاح می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها