مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6754 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 مهر 1395 -ساعت : 10:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی شورای شهر تهران خبر داد؛

ساخت‌وسازهای غیرقانونی درنمایشگاه بین‌المللی

مازندشورا: سخنگوی شورای شهر تهران درخصوص ساخت و ساز در نمایشگاه بین المللی گفت: این ساخت و سازها غیرقانونی است و شهرداری وظیفه دارد که جلوی این ساخت و سازها را بگیرد.

مازندشورا:

بلدیه| رضا تقی پور، درباره گودبرداری در زمین نمایشگاه سئول اظهارداشت: در جلسه شورای شهر نسبت به ساخت و ساز در نمایشگاه سئول تذکر دادم و پشمچی زاده معاون شهرسازی شهردار تهران نیز اعلام کرد که جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز را می گیرند.

سخنگوی شورای شهر تهران افزود: طبق مصوبه دولت نباید در این مکان توسعه صورت گیرد چون در محدوده این نمایشگاه سکونتگاه شهری واقع شده و همیشه با برگزاری نمایشگاه برای مردم منطقه مشکلات ترافیکی زیادی به وجود آمده است.

وی همچنین با اشاره به ساخت نمایشگاه شهر آفتاب گفت: من نمی دانم چه اصراری است در حالی که مکان دیگری برای نمایشگاه ساخته شده اما در محل نمایشگاه بین المللی، نمایشگاه برگزار می شود.

تقی پور با تأکید بر اینکه شهرداری موظف است که جلوی ساخت و ساز در نمایشگاه بین المللی را بگیرد، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه مشکل مالکیتی نیز دارد و متعلق به آستان قدس رضوی است و قطعا اجازه ساخت و ساز نمی دهند اما با زور و قدرت متولیان ساخت و ساز غیرقانونی و غیرمجاز در این محل صورت می گیرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - تهران - شورای - المللی - غیرمجاز - غیرقانونی - سخنگوی -

نظر شما در مورد : ساخت‌وسازهای غیرقانونی درنمایشگاه بین‌المللی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها