مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6755 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 مهر 1395 -ساعت : 11:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان:

سکونت بیش از ۱۵۰ هزار نفر در واحدهای مسكن مهر گلستان

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی گلستان با اشاره به تحقق ۹۵ درصدی تعهدات دولت در بخش مسكن مهر استان گفت: اکنون بیش از ۱۵۰ هزار نفر از اهالی گلستان در این واحدها سكونت دارند.

مازندشورا:به گزارش اداره روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان گلستان، ابراهیم مبارك قدم، مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان در گفت و گویی خبری با بیان این مطلب افزود: این در حالی است كه در فرآیند احداث و بهره برداری از پروژه‌های مسكن مهر، استان دچار چالش‌هایی بوده كه با تمهیدات دولت سعی شد این مشكلات برطرف شود.

وی از متقاضیان مسكن خواست كه برای بهره مندی از واحدهای این پروژه ها و ثبت نام آنها به پایگاه اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازی گلستان به آدرس www.golestanrud.ir    مراجعه كنند.

به گفته مبارك قدم، اکنون بیش از پنج هزار واحد مسكن مهر استان با پیشرفت فیزیكی بین ۵۰ تا ۷۰ درصد در استان وجود دارد كه فاقد متقاضی است و با تكمیل سهم آورده متقاضیان در كوتاه ترین زمان، تحویل و واگذار خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه ساخت ۵۲ هزار واحد مسكن مهر در تعهد استان گلستان بوده است، اظهاركرد: تاكنون بیش از ۴۳ هزار واحد از این میزان به بهره برداری رسیده و برنامه ریزی شده كه تا پایان سال ۹۶، عملیات اجرایی تمام آنها به پایان برسد.             


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گلستان - استان - شهرسازی - اداره - پایان - متقاضیان - مبارك - واحدهای - برداری -

مطالب مرتبط با : سکونت بیش از ۱۵۰ هزار نفر در واحدهای مسكن مهر گلستان
نظر شما در مورد : سکونت بیش از ۱۵۰ هزار نفر در واحدهای مسكن مهر گلستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها