مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6756 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 مهر 1395 -ساعت : 11:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد:

بهسازی راسته ماهی فروشان برای آرام سازی میدان بهارستاان

مازندشورا:

بلدیه| هادی صادقی با تاکید براینکه تلاش شده تا بهسازی و ساماندهی های صورت گرفته در این راسته در رنگ فیروزه ای و کاشی های مسجد سپهسالار همخوانی داشته باشد، ادامه داد: حدود 20 دهنه مغازه در این طرح با توجه به داشتن مشکلات عدیده در نما و کرکره ساماندهی و بهسازی شد.

او با اشاره به اینکه از بین تمام مغازه های این راسته تنها یک دهنه آرایه سالمی داشت که این مغازه به عنوان ملاک در بهسازی قرار گرفت، افزود: با عکسبرداری از این آرایه قالب آجری ساخته و بهسازی و ساماندهی نمای مغازه‌های راسته ماهی فروشان آغاز شد.
معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه علاوه بر آرایه های مغازه ها ساماندهی کرکره و تابلوها نیز در این راسته در دستور کار قرار گرفت، گفت: با توجه به طرح ساماندهی و بهسازی میدان بهارستان، وضعیت مغازه های راسته ماهی فروشان بررسی و با مکاتباتی که با شهرداری داشتیم، فعالیت در آن آغاز شد.
گفتنی است فعالیت های صورت گرفته در راسته ماهی فروشان در جهت طرح ساماندهی و بهسازی میدان بهارستان و به منظور آرام سازی فضای این میدان تاریخی صورت گرفته است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : راسته - بهسازی - ساماندهی - مغازه - فروشان - میدان - آرایه - گرفته - اینکه - بهارستان - فعالیت - کرکره - تبلیغات - زیباسازی - معاون - درآمد - تهران -

نظر شما در مورد : بهسازی راسته ماهی فروشان برای آرام سازی میدان بهارستاان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها