مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6760 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 مهر 1395 -ساعت : 21:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

به منظور بررسي پروژه هاي مسكن مهر صورت پذيرفت :

بازديد قائم مقام وزير راه و شهرسازي از پروژه هاي مسكن مهر مازندران

مازندشورا: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر به همراه معاون عمراني استانداري مازندران و مديركل راه و شهرسازي اين استان از پروژه هاي مسكن مهر مازندران بازديد و از نزديك از روند آماده سازي آنها اطلاع حاصل نمود.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس احمد اصغری‌مهرآبادی در حاشيه اين بازديد اظهار داشت: دولت مصمم است که مسکن مهر را به اتمام برساند .

وی با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات مسکن مهر نیاز به همراهی همه مسئولان است و در این زمینه اقدامات مناسبی برای مسکن مهر انجام شده، افزود: افزایش سقف تسهیلات بانکی برای مسکن مهر از اقدامات این دولت است.

وی با اشاره به اینکه برای رفع مشکل مسکن مهر در کشور پروژه‌ها را به صورت تک‌تک مورد بررسی قرار دادیم، تصریح کرد: کارگروه‌های متعددی تشکیل شد و بخش‌نامه‌ای مشترک با حضور مسئولان تعاون تدوین شد و مقرر شد که مشکلات مسکن مهر با تعاونی‌ها رفع شود.

مهندس مهر آبادی در ادامه اظهار داشت : علاوه بر بازدید از روند اجرایی پروژه ها , مقرر شد امروز 2560 واحد از پروژه های مسکن مهر را در مازندران مورد افتتاح قرار بگیرد.

گفتني است بازديد از مسكن مهر شیرگاه و همچنين مياركلا ساري از جمله پروژه هاي بود كه مورد بازديد قائم مقام وزير راه و شهرسازي در طرح مسكن مهر قرار گرفت.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - بازديد - مازندران - مشکلات - اقدامات - مسئولان - اینکه - اظهار - شهرسازي - مهندس - اشاره -

مطالب مرتبط با : بازديد قائم مقام وزير راه و شهرسازي از پروژه هاي مسكن مهر مازندران
نظر شما در مورد : بازديد قائم مقام وزير راه و شهرسازي از پروژه هاي مسكن مهر مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها