مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6764 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 مهر 1395 -ساعت : 14:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ظهر امروز

مسابقات قهرمانی آب‌های خروشان کشور در رودخانه هراز آغاز شد

مازندشورا: مسابقات قهرمانی رفتینگ و آب‌های خروشان کشور ظهر امروز در رودخانه هراز شهرستان آمل آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دارد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، مسابقات قهرمانی رفتینگ و قایقرانی در آب‌های خروشان کشور از ظهر امروز به میزبانی شهرستان آمل در آب‌های خروشان رودخانه کبیر هراز آغاز شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل در حاشیه برگزاری این مسابقات کشوری، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: برای نخستین‌بار این مسابقات در مازندران برگزار می‌شود که میزبانی آن به شهرستان آمل سپرده شد.

ناصر نصری افزود: این رقابت‌ها به مدت سه روز آغاز شده و مراحل نهایی آن عصر روز جمعه برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل خاطرنشان کرد: این مسابقات با حضور برترین‌های کشور از 10 استان دنبال می‌شود همچنین با توجه به حضور سه تیم از هر استان در رقابت‌ها حدود 30 تیم در این رویداد مهم شرکت دارند.

این مسؤول بیان کرد: رقابت‌ها در دو بخش آقایان و بانوان در رودخانه خروشان و کبیر هراز برگزار می‌شود که در مجموع بیش از 100 ورزشکار در مسافت چهار کیلومتر از آب‌های خروشان با هم رقابت دارند. 

نصری خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات در مازندران با حضور داوران برجسته قضاوت می‌شود و انتخابی تیم ملی رفتینگ و آب‌های خروشان کشور بوده که با حضور مسؤولان فدراسیون قایقرانی و هیأت قایقرانی استان مازندران پیگیری می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل یادآور شد: آمل از شهرهای شاخص ورزشی است که نه تنها در ورزش‌های گروهی، بلکه در ورزش‌های انفرادی و آبی فعالیت مطلوبی دارد.

این مسؤول گفت: به دلیل وجود رودخانه خروشان هراز، جاذبه‌های طبیعی محور هراز، وجود قله دماوند به عنوان بام ایران و جاذبه‌های بی‌نظیر گردشگری به همراه نزدیکی استان‌های مرکزی کشور به شمال از طریق محور مواصلاتی هراز، آمل می‌تواند مکان مناسبی برای میزبانی از رقابت‌های ورزش آبی باشد.

انتهای پیام/86012/و30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل - خروشان - مسابقات - آب‌های - شهرستان - رودخانه - مازندران - برگزار - رقابت‌ها - جوانان - استان - اداره - میزبانی - قایقرانی - ورزش‌های - جاذبه‌های - قهرمانی - مسؤول - خبرگزاری - رفتینگ - خاطرنشان - امروز - دارند -

نظر شما در مورد : مسابقات قهرمانی آب‌های خروشان کشور در رودخانه هراز آغاز شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها