مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6768 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 مهر 1395 -ساعت : 15:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران تأکید کرد

لزوم حمایت از مراکز جهاد کشاورزی دهستان‌ها در مازندران

مازندشورا: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران گفت: مراکز جهاد کشاورزی دهستان‌ها مورد توجه قرار گیرند و حمایت شوند تا بتوانند بهتر به کارهای فنی و تخصصی بپردازند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، دلاور حیدرپور بعدازظهر امروز در گردهمایی معاونان اداری مالی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌های استان، اظهار کرد: در شرایط سخت است که مدیریت و خلاقیت بروز پیدا می‌کند و مدیریت معنا‌دار می‌شود.

وی افزود: نخستین وظیفه همه کارکنان رعایت نظم و انضباط اداری است که باید در تمامی سطوح مدیریتی از رأس سازمان تا مراکز جهاد کشاورزی رعایت شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: حضور به‌موقع، رفت و آمد منظم و کنترل پرسنل اداری مهم‌ترین وظیفه معاونان اداری مالی جهاد کشاورزی در شهرستان‌ها است.

این مسؤول اضافه کرد: مسؤولیت‌پذیری، وجدان‌کاری، کیفیت کار و در‌ خدمت دستگاه اجرایی بودن از شاخص‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد تا سبب تحرک و ایجاد انگیزه برای کارکنان شود.

حیدرپور با بیان اینکه ارزشیابی سالانه مورد بی‌توجهی مدیران است در حالی‌که مهم‌ترین عامل در ایجاد انگیزه است، گفت: از ابزار مدیریتی در راستای رسیدن به اهداف سازمانی استفاده شود و ارزشیابی براساس دستورالعمل انجام شود.

وی با اشاره به اینکه ارزشیابی کارکنان جهاد کشاورزی سه ماهه انجام شود، افزود: در مرحله نخست انتظارات و خواسته‌ها از کارکنان مطرح شود و سپس بر این اساس ارزشیابی انجام شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: از ابزار مدیریت برای بهبود کیفیت کار، ایجاد انگیزه و افزایش بهره‌وری استفاده شود و همکاران پرتلاش و با‌انگیزه مورد تشویق و حمایت قرار گیرند.

این مسؤول افزود: استفاده از امکانات دولتی برای مصارف شخصی شرعی و قانونی خلاف است.

حیدرپور با بیان اینکه آموزش کارکنان سازمان جهاد کشاورزی مازندران باید به‌صورت منظم مورد توجه قرار گیرد، گفت: آموزش باید اثر‌گذار باشد و مطالب جدید آموزشی ارائه شود تا بهره‌وری نیروی انسانی افزایش یابد.

وی اضافه کرد: آموزش نقش کلیدی در رسیدن به اهداف سازمانی دارد و باید با مدیریت مناسب و آموزش نیروی انسانی و ارتقاء مهارت بهره‌وری نیروی انسانی را افزایش دهیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران با تأکید بر اینکه مراکز جهاد کشاورزی دهستان‌ها مورد توجه قرار گیرند و حمایت شوند تا بتوانند بهتر به کارهای فنی و تخصصی بپردازند، افزود: همه امید ما به مراکز جهاد کشاورزی است چرا که نقطه تماس ما با کشاورزان هستند.

حیدرپور در پایان گفت: با همدلی و صمیمیت به استفاده از ظرفیت‌های خالی و بهره‌وری بیشتر در راه تحقق به اهداف مورد انتظار سازمان دست یابیم تا در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی موفق‌تر از گذشته عمل کنیم.

انتهای پیام/86035/ذ30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کشاورزی - مازندران - کارکنان - مدیریت - اینکه - بهره‌وری - استفاده - ارزشیابی - افزود - اداری - حیدرپور - مراکز - آموزش - اهداف - انسانی - ایجاد - انگیزه - حمایت - نیروی - افزایش - گیرند - ابزار - سازمانی - مهم‌ترین - استان - معاونان - دهستان‌ها - تأکید - وظیفه - رعایت - اضافه - مسؤول - ادامه - مدیریتی - کیفیت -

نظر شما در مورد : لزوم حمایت از مراکز جهاد کشاورزی دهستان‌ها در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها