مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6781 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 مهر 1395 -ساعت : 20:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر ساری مطرح کرد

ضرورت توجه به زیرساخت‌های فرهنگی در مرکز مازندران/ اختصاص اعتبار 19 میلیارد تومانی به مسائل فرهنگی شهرداری ساری

مازندشورا: عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری، گفت: توجه به زیرساخت‌های فرهنگی در مرکز مازندران ضروری است.

مازندشورا:محمدحسن محمدی‌کیادهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری، اظهار کرد: میزبانی جشنواره‌های ملی در مازندران نشان از استعداد و ظرفیت بالای فرهنگی در استان است.

وی با اشاره به اینکه نداشتن خانه تئاتر در مازندران از ضعف‌های استان محسوب می‌شود، افزود: لازم است به زیرساخت‌های فرهنگی در مازندران توجه شود.

عضو شورای اسلامی شهر ساری توجه به حقوق کودک و ایجاد زمینه پیشرفت برای این جمعیت از جامعه را وظیفه مسؤولان دانست و اضافه کرد: کودکی ما به دوران قبل از انقلاب بر‌می‌گردد فضای رشد با کودکان امروزی بسیار متفاوت است در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی کودکان و نوجوانان دارای تجربه در بخش‌های مختلف هنری هستند و در سن کم به خلق اثرات هنری می‌پردازند.

این مسؤول با بیان اینکه در جشنواره سراسری نمایش عروسکی شاهد هنرنمایی کودکان و نوجوانانی بودیم که بعد از نمایش به نقد و بررسی می‌پرداختند، گفت: لازم است سرمایه‌گذاری در حوزه فرهنگ به ویژه برای سنین کم باید پایه‌ای و بنیادین باشد تا هنر در کشور به تعالی برسد.

محمدی‌کیادهی با اشاره به اینکه در دوره چهارم شورای اسلامی شهر ساری نگاه فرهنگی در شهرداری افزایش یافت، افزود: با تصویب شورای اسلامی شهر بخشی از بودجه شهرداری به سمت مسائل فرهنگی هدایت شد.

وی بیان کرد: در تقسیم بودجه قانون شهرداری‌ها که در سال 43 تدوین شده است اعتبار فرهنگی مورد توجه قرار گرفت.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری رویکرد شهرداری ساری به مسائل فرهنگی را مانند توجه به مسائل عمرانی دانست و تصریح کرد: امسال با تصویب شورای اسلامی شهر ساری اعتبار 19 میلیارد تومانی به بخش فعالیت فرهنگی شهرداری ساری تعلق گرفت.

این مسؤول با تاکید براینکه هر چه برای فعالیت‌های فرهنگی هزینه شود شهری پویا در راستای توجه شهروندان به مسائل عمرانی داریم، گفت: اختصاص اعتبارات حوزه فرهنگی بر اساس اولویت‌ها در شهرداری ساری هزینه می‌شود.

انتهای پیام/86006/آ ۳۰/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگی - ساری - شهرداری - شورای - مسائل - اسلامی - مازندران - اعتبار - اینکه - کودکان - مسؤول - نمایش - بودجه - هزینه - عمرانی - دانست - تصویب - اشاره - میلیارد - اختصاص - زیرساخت‌های - تومانی - محمدی‌کیادهی - افزود - کمیسیون - استان - پیشرفت -

مطالب مرتبط با : ضرورت توجه به زیرساخت‌های فرهنگی در مرکز مازندران/ اختصاص اعتبار 19 میلیارد تومانی به مسائل فرهنگی شهر...
نظر شما در مورد : ضرورت توجه به زیرساخت‌های فرهنگی در مرکز مازندران/ اختصاص اعتبار 19 میلیارد تومانی به مسائل فرهنگی شهر...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها