مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6803 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 مهر 1395 -ساعت : 12:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد

واگذاری زمین و وام مسکن به ۱۰۰ هزار ایثارگر

مازندشورا: معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت که در سال‌جاری به ۱۰۰ هزار ایثارگر که تاکنون از بنیاد، زمین و مسکن دریافت نکرده‌اند، زمین و وام مسکن ارائه می‌شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی شهیدی در حاشیه نخستین همایش سراسری تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور در جمع خبرنگاران، افزود: باتوجه به اینکه مسکن یکی از دغدغه‌های ایثارگران است، درحد توان و طبق قانون ۶ ساله تا سال ۹۸ این دغدغه را رفع خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: یکی از کارهای درحال انجام، بازنگری در قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران است که هفته گذشته بر همین اساس مصوب شد که برای مسکن ایثارگران اقدام شود و دستور اجرای آن هم اعلام شد.

شهیدی اظهار داشت: تشکل‌های فراوانی در بخش شاهد و ایثارگر در کشور وجود دارد که تعداد زیادی از آنها به ثبت رسیده است.

وی تصریح کرد: هدف از برپایی این همایش نیز استفاده از فکر فرزندان ایثارگر بوده که دلسوزانه برای امور بنیاد می‌اندیشند، تا این تشکل‌ها در اقصی نقاط کشور جایگزین بنیاد شهید برای ارائه خدمت باشند.

معاون رئیس جمهوری گفت: انتظار می‌رود از وجود و تفکر این تشکل‌ها به عنوان اتاق فکر برای بهبود کار استفاده شود و پس از تصمیم‌گیری در ستاد مرکزی از این تشکل‌ها برای تحول در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز بهره‌برداری شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ایثارگران - ایثارگر - بنیاد - تشکل‌ها - قانون - تصریح - استفاده - تشکل‌های - شهیدی - جمهوری - اعلام - معاون - همایش -

مطالب مرتبط با : واگذاری زمین و وام مسکن به ۱۰۰ هزار ایثارگر
نظر شما در مورد : واگذاری زمین و وام مسکن به ۱۰۰ هزار ایثارگر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها