مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6825 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 مهر 1395 -ساعت : 15:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس آموزش و پرورش نوشهر:

56 آموزشگاه علمی در نوشهر فعال است

مازندشورا: رئیس آموزش و پرورش نوشهر گفت: تعداد 56 آموزشگاه علمی در سطح شهرستان نوشهر فعال است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، نورالدین کوچ‌پیده بعد از ظهر امروز در آئین آغاز به‌کار مرکز آموزش زبان انگلیسی دخترانه و پسرانه نوین و پژوهش در روستای تازه‌آباد نوشهر با اشاره به اهمیت فراگیری دروس فرامدرسه‌ای از سوی دانش‌آموزان، اظهار کرد: آنچه که قرار است در آموزش و پرورش رقم بخورد به واسطه محتوای آموزشی است که براساس برنامه‌ریزی درسی در اختیار دانش آموزان قرار می‌‌گیرد.

وی با بیان اینکه توان یادگیری دانش آموزان با یکدیگر متفاوت است، افزود: میل به دانستن در تعلیم و تربیت در افراد مختلف متفاوت است و هر کس بنا به گنجایش و توانی که دارد به دنبال یادگیری می‌رود، زیرا محتوای کتاب آموزش و پرورش یکنواخت است، اما انسان‌ها یکنواخت نیستند و طالب آموختن هستند.

رئیس آموزش و پرورش نوشهر با اشاره به اینکه آموزشگاه‌ها بازوان آموزش و پرورش هستند، گفت: خیران و صاحبان آموزشگاه‌ها که با هزینه خود اقدام به بازگشایی چنین اماکنی می‌کنند به بیشتر دانستن دانش آموزان کمک زیادی می‌کنند.

کوچ‌پیده تصریح کرد: در حال حاضر 56 آموزشگاه علمی در سطح شهرستان نوشهر فعال است که از این تعداد 47 واحد تنها اختصاص به آموزشگاه‌های زبان انگلیسی دارد و این امر نشان دهنده اهمیت دانش آموزان و اولیاء به زبان انگلیسی است.

وی تأکید کرد: برای ارتباط با افراد سایر کشورها نیاز به آموختن این زبان بین‌المللی است و جایگاه این زبان در محاورات بسیار قوی است.

رئیس آموزش و پرورش نوشهر با بیان اینکه این آموزشگاه به لحاظ امکانات و تکنولوژی از جمله بهترین آموزشگاه‌های شهرستان است، اظهار کرد: این مؤسسه یکی از مؤسسات نمونه بوده که نشان‌دهنده تمهیدات ویژه دو مدیر توانمند این دو مؤسسه دخترانه و پسرانه است.

به گزارش فارس، مرکز آموزش زبان انگلیسی دخترانه و پسرانه نوین و پژوهش با مدیریت زوج توانمند اسکندری و قاسمی با امکانات و تجهیزات بروز در سه طبقه در روستای تازه‌آباد نوشهر راه‌اندازی شد که به خوبی می‌تواند روستاهای تازه‌آباد، نیرنگ، سنگ‌تجن، خیرسر و حتی بخش شهری نوشهر را نیز پوشش دهد.

انتهای پیام/86019/ب30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوشهر - آموزش - پرورش - آموزان - انگلیسی - تازه‌آباد - اینکه - دخترانه - پسرانه - آموزشگاه - شهرستان - توانمند - امکانات - افراد - یکنواخت - آموختن - مؤسسه - آموزشگاه‌ها - دانستن - آموزشگاه‌های - اهمیت - پژوهش - کوچ‌پیده - گزارش - روستای - اشاره - یادگیری - محتوای - اظهار - متفاوت -

نظر شما در مورد : 56 آموزشگاه علمی در نوشهر فعال است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها