مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6829 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 مهر 1395 -ساعت : 16:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عصر امروز صورت گرفت

دیدار سعید جلیلی با خانواده غواص شهید دست بسته

مازندشورا: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز با خانواده شهید سیدمنصور مهدوی نیاکی غواص شهید دست بسته در شهرستان آمل دیدار و گفت‌وگو کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، سعید جلیلی عصر امروز با خانواده شهید سیدمنصور مهدوی نیاکی غواص شهید دست بسته در شهرستان آمل دیدار و گفت‌وگو کرد.

شهید سیدمنصور مهدوی نیاکی همان غواص دست بسته آشنا در فضای مجازی است که سال گذشته به همراه 175 شهید غواص و خط شکن تشییع شده و بیشتر مردم با عکس به یادگار مانده از آن آشنایی دارند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار اظهار کرد: خانواده شهدا چشم و چراغ مملکت اسلامی هستند و وظیفه مسؤولان است که به دیدار آنها رفته و با آنها گفت‌وگو کنند.

جلیلی افزود:‌ شهید سیدمنصور مهدوی نیاکی از شهدای عملیات کربلای 4 و منطقه ام‌الرصاص بوده که از خانواده با اخلاص با تقوا راهی جبهه‌ها شد.

وی متذکر شد: امید داریم که در راه خدمتگزاری شرمنده شهدا نباشیم و همیشه ادامه‌ دهنده راه آنها باشیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام اینکه امنیت،‌ عزت، اقتدار و توانمندی ایران اسلامی را مرهون خون شهدا و ایثارگری آنها هستیم، خاطرنشان کرد: همیشه شهدا الگوهای بارز انسانیت و ایستادگی بودند و باید از آنها درس بگیریم.

برادر شهید مهدوی نیاکی در این دیدار گفت: دو فرزند این خانواده در راه اسلام تقدیم شده است که شهیدان سیدمنصور و سیدناصر مهدوی نیاکی طی کمتر از یک سال به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

وی خاطرنشان کرد: در راه دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی همه هستی خود را فدا می‌کنیم و همیشه سرباز راه ولایت هستیم.

این برادر شهید تأکید کرد: مادرم همیشه تأکید داشتند که فرزند خود را در مکان تاریکی می‌بینند و این مهم با تفحص شهدای غواص و خط شکن محقق شد.

وی از عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خواست تا در دیدار با مقام معظم رهبری حتماً سلام‌شان را به آقا برسانند.

انتهای پیام/86012/ت40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دیدار - نیاکی - مهدوی - خانواده - همیشه - سیدمنصور - اسلامی - تشخیص - مصلحت - جلیلی - فرزند - اسلام - تأکید - آمل - برادر - هستیم - امروز - شهرستان - شهدای - گفت‌وگو - خاطرنشان -

نظر شما در مورد : دیدار سعید جلیلی با خانواده غواص شهید دست بسته

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها