مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6839 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 مهر 1395 -ساعت : 21:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جلیلی در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم:

مدافعان حرم درس شهادت را از مکتب اهل بیت(ع) آموختند

مازندشورا: عضو شورای راهبردی روابط خارجی کشور گفت:‌ راه شهیدان ادامه دارد و شهدای مدافع حرم درس آموخته مکتب اهل بیت(ع) و شهدای دفاع مقدس هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، مردم ولایت‌مدار دیار هزار سنگر در ایام دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و دفاع از حریم اهل بیت(ع) بیش از 1040 شهید تقدیم کردند.

از بین شهدای آمل 4 شهید به نام‌های اسماعیل حیدری، هادی جعفری، روح‌الله صحرایی و رضا حاجی‌زاده جان خود را در راه دفاع از حریم آل‌الله به کف گرفتند.

سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام امشب طی سفر به شهرستان آمل از خانواده سومین شهید مدافع حرم آمل دیدار کرده و با آنها گفت‌وگویی صمیمانه داشت.

جلیلی در این دیدار اظهار کرد: شهیدان از بزرگان استقامت، پایداری، دفاع از اسلام و دستاوردهای اسلامی هستند.

وی افزود: شهدا پاک و مقدس هستند و خداوند این افتخار را نصیب بندگان خالص خود می‌کند.

عضو شورای راهبردی روابط خارجی با اعلام اینکه در راه دفاع از حریم اهل بیت(ع) شهدای زیادی جان دادند، تصریح کرد: جهاد از درهای بهشت است و خدا برای افراد خاص خود آن را باز می‌کند.

این مسئول با اشاره به اینکه همسنگران شهدای دفاع از حریم اهل بیت(ع) خاطرات زیادی برای گفتن دارند و باید این خاطرات برای نسل جوان بازگو شود، ادامه داد: باید پایداری، استقامت، شهادت‌طلبی و اطاعت از ولایت توسط مدافعان حرم برای نسل جوان و اقشار مختلف مردم بیان شود.

وی یادآور شد:‌ با قرار گرفتن در بین خانواده شهدا و صحبت با آنها احساس بسیار خوبی دارم و آنها را از افتخارات خودم می‌دانم.

جلیلی گفت: باید در راه دفاع از اسلام و مانند شهدای مدافع حرم و 8 سال دفاع مقدس در صف نخست بوده و تمام هستی خود را برای دفاع از اسلام بر کف دست بگیریم.

انتهای پیام/86012/ج20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل - جلیلی - شهدای - خانواده - مدافع - اسلام - دیدار - اینکه - زیادی - خاطرات - می‌کند - پایداری - مدافعان - شهرستان - اسلامی - استقامت -

نظر شما در مورد : مدافعان حرم درس شهادت را از مکتب اهل بیت(ع) آموختند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها