مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6842 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 مهر 1395 -ساعت : 22:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

کتاب «تفکر و سواد رسانه‌ای» وارد وزارت آموزش و پرورش می‌شود

مازندشورا: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کتاب «تفکر و سواد رسانه‌ای» در آینده ای نزدیک وارد وزارت آموزش و پرورش می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، قاسم احمدی‌لاشکی امشب در آئین گرامی داشت روز جهانی دریانوردی که در محل سالن اجتماعات اداره‌کل و بنادر و دریانوردی استان مازندران برگزار شد با اشاره به اینکه تمدن کشورهای جهان به دریانوردی وابسته است، اظهار کرد: از دریا می‌توان در زمینه تجارت و اقتصاد بهره‌برداری کرد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی افزود: تلاش‌ها و زحماتی تا دستیابی به علم دریانوردی کشیده شد و شهر ما نیز به واسطه همین دریا پیشرفت زیادی کرد.

وی با بیان اینکه نوشهر زائیده بندر است نه اینکه بندر زائیده آن باشد، افزود: نماد بندر نوشهر باید در سربرگ‌های اداری این شهرستان چاپ شود و همه باید برای حفظ و توسعه بندر و فرودگاه نوشهر تلاش کنیم.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی بحث شد تا رشته‌ای را وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پذیرا باشد، بدین منظور کتاب «تفکر و سواد رسانه‌ای» در آینده‌ای نزدیک وارد وزارت آموزش و پرورش می‌شود که این نشان از اهمیت و جایگاه رسانه در عصر حاضر دارد.

احمدی‌لاشکی تأکید کرد: مراجع ذی‌صلاح باید درباره فضای مجازی در سطح کلان حساسیت ویژه‌ای به خرج دهند.

انتهای پیام/86019/ت20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش - نوشهر - دریانوردی - کمیسیون - تحقیقات - اسلامی - اینکه - شورای - وزارت - افزود - فناوری - زائیده - احمدی‌لاشکی - رسانه‌ای - پرورش - شهرستان -

نظر شما در مورد : کتاب «تفکر و سواد رسانه‌ای» وارد وزارت آموزش و پرورش می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها