مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6843 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 مهر 1395 -ساعت : 23:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون فرهنگی سازمان اوقاف:

ولایتمداری فقط لغلغه زبان نباشد/ نباید از دین به‌عنوان ابزار استفاده کرد

مازندشورا: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ولایتمداری نباید فقط لغلغه زبان باشد بلکه باید به‌صورت عملی به‌آن عمل کنیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام احمد شرفخانی امشب در یادواره شهدای دهستان کوهدشت در روستای جناسم شهرستان میاندورود، اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس نسیم رحمت الهی بود و جوانان ایران اسلامی در راه انقلاب و اسلام جان خود را فدا کردند.

وی با بیان اینکه باید از جایگاه شهدا حسرت بکشیم چون آنها نزد خداوند در بالاترین جایگاه قرار دارند، افزود: اگر امروز در نظم، امنیت و آرامش هستیم به برکت خون شهدا است و باید خود را مدیون شهدا بدانیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه شهدا انتظار دارند سیره آنها در جامعه نفوذ پیدا کند، ادامه داد: اطاعت از ولی فقیه و حفاظت از دین سیره شهدا است که باید از آنها حفاظت و مراقبت کنیم.

شرفخانی با تاکید بر اینکه نباید از دین به‌عنوان ابزار استفاده کرد، افزود: شهدا از همه برادران و خواهران جامعه انتظار دارند حجاب و عفاف خود را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه ولایتمداری نباید فقط لغلغه زبان باشد بلکه باید به‌صورت عملی به‌ آن عمل کنیم، تصریح کرد: به‌دنبال این نباشیم کارها با امکانات انجام شود و بدون امکانات هم می‌شود کار کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه دفاع مقدس را دانشگاه انسان‌پروری دانست و ادامه داد: شهدا دارای سیر و سلوک معنوی با خداوند بودند و در راه اسلام به شهادت رسیدند.

شرفخانی با تاکید بر اینکه ساده زیستی را باید از زندگی شهدا درس بگیریم، خاطرنشان کرد: امروز جنگ ما جنگ رسانه‌ای و جنگ فرهنگی است و باید در این راستا برنامه‌ریزی هدفمند انجام شود تا دشمن سوءاستفاده نکند.

وی با بیان اینکه از همه تجهیزات باید در دفاع از حریم خانواده استفاده کرد، گفت: دشمن درصدد نفوذ به خانه‌های ملت ایران اسلامی است تا هویت اسلامی را از جوانان و خانواده‌ها بگیرد.

انتهای پیام/86031/ج30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - فرهنگی - معاون - اسلامی - دارند - شرفخانی - استفاده - اوقاف - نباید - خیریه - اجتماعی - امروز - امکانات - تاکید - حفاظت - انتظار - ادامه - جامعه - اسلام - به‌عنوان - لغلغه - ولایتمداری - ابزار - شهرستان - خداوند - جایگاه - جوانان - افزود -

نظر شما در مورد : ولایتمداری فقط لغلغه زبان نباشد/ نباید از دین به‌عنوان ابزار استفاده کرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها