مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6849 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 08:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس:

ورزش به عنوان برنامه اصلی خانواده‌ها تعیین شود

مازندشورا: نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش باید به عنوان یک برنامه اصلی در سبد کالای خانوار قرار گیرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، ولی‌الله نانواکناری شب گذشته در مراسم نخستین آیین تجلیل از برترین‌های ورزش شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات اردوگاه شهید عظیمی این شهرستان اظهار کرد: ورزشکاران هم‌پای رزمندگان و سلحشوران افتخارآفرینان کشور ما هستند و با اهتزاز پرچم کشور ما در دنیا موجب سرافرازی کشور می‌شوند.

وی با بیان اینکه ورزش امری مقدس و الهی است و در اسلام نیز به آن تاکید شده است، گفت: ورزش باید به عنوان یک برنامه اصلی در سبد کالای خانوار قرار گیرد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با مطالعه و ورزش در همه ابعاد زندگی پیروز می‌شویم، تصریح کرد: هر کشوری که این موضوع را مورد توجه قرار داد به رشد و توسعه دست یافت.

نانواکناری با تاکید به توجه و جدی گرفتن ورزش همگانی خاطرنشان کرد: از دل ورزش همگانی است که ورزش قهرمانی رشد و نمو می‌یابد.

وی با بیان اینکه در صورت توجه به ورزشکاران و آماده کردن شرایط و امکانات مناسب برای آنها می‌توانیم ورزشکارانی تربیت کنیم که در دنیا بدرخشند، عنوان کرد: شهرستان بابلسر امکانات،تجهیزات و سالن‌های مجهز زیادی در هتل‌ها،متل‌ها و بخش‌های خصوصی دارد اما ورزشکاران شهرستان محروم از برخورداری از این شرایط و امکانات هستند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نیاز است فرماندار شهرستان با استفاده از توان فرمانداری زمینه لازم برای برخورداری ورزشکاران از این امکاناتی که در بخش‌های خصوصی وجود دارد را مهیا سازد تا ورزشکاران شهرستان بتوانند از این امکانات بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/86010/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بابلسر - شهرستان - ورزشکاران - امکانات - اینکه - نماینده - عنوان - فریدونکنار - شرایط - برخورداری - بخش‌های - خصوصی - خاطرنشان - تاکید - برنامه - نانواکناری - شورای - اسلامی - همگانی -

نظر شما در مورد : ورزش به عنوان برنامه اصلی خانواده‌ها تعیین شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها