مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6853 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 08:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه بابلسر:

اجازه نمی‌دهیم بهادر مولایی از شرکت در مسابقات ورزشی محروم شود

مازندشورا: امام جمعه بابلسر با بیان اینکه بهادر مولایی یکی از برجسته‌ترین ورزشکاران جهان، کشور و شهرستان ماست و باید به وجود داشتن چنین ورزشکاری افتخار ‌کنیم،گفت: اجازه محرومیت بهادر مولایی از شرکت در مسابقات ورزشی را نمی‌دهیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر،حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور شب گذشته در مراسم نخستین آیین تجلیل از برترین‌های ورزش شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات اردوگاه شهید عظیمی این شهرستان با بیان اینکه موضوع ورزش موضوع جدی است، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بهترین حامی ورزشکاران است و به صراحت فرمود همه آحاد ملت باید وزش را جدی بگیرند.

وی با بیان اینکه در قانون اساسی تاکید جدی به ورزش شده است و ورزش مظهری از شکرانه نعمت الهی و تندرستی است، گفت: ورزش قدرت نرم در برابر تهاجم فرهنگی دشمن است و پرچمی که ورزشکاران در میادین جهانی، آسیایی، المپیکی و پاراالمپیکی به اهتزاز در می‌آورند کمتر از فتوحات مرزی نیست.


امام جمعه بابلسر ورزش را از مصادیق جهاد اکبر دانست و افزود: نگاه به ورزش باید نگاه معنوی باشد و همانطور که اسلام به سه امر ورزش، علم و ایمان تاکید دارد ما نیز این سه اصل را مورد توجه قرار دهیم.

قلی‌پور تصریح کرد: توجه به ورزش امری مهم و پسندیده است اما باید در کنار توجه به مسائل جسمانی مسائل معنوی هم مورد توجه قرار گیرد چون در غیر این صورت موجب گمراهی و استفاده نادرست می‌شود.

وی با تاکید به اینکه ورزشکاران باید در کنار ورزش به مسائل علمی و تخصصی آن نیز بپردازند،گفت: باید از پتانسیل دانشگاه مازندران در جهت حمایت از ورزش و ورزشکاران و علمی کردن آنها بهره‌مند شد.

خطیب جمعه بابلسر با بیان اینکه موفقیت حاصل سه عامل شناخت ظرفیت‌ها، داشتن الگو و برنامه و سعی و تلاش می‌باشد، گفت: بدون سعی و تلاش موفقیت حاصل نمی‌شود، اگر مسیر را خوب انتخاب نکنیم، موفق نمی‌شویم.

قلی‌پور با بیان اینکه ناکامی و شکست عوامل مختلفی دارد، افزود: موفقیت دیگران را دلیل خوش شانسی و ناکامی خود را دلیل بدشانسی ندانیم بلکه یکی از مهم‌ترین عوامل ناکامی نگاه به گذشته و ناامیدی به آینده است.

وی با بیان اینکه بهادر مولایی یکی از برجسته‌ترین ورزشکاران جهان، کشور و شهرستان ماست و باید به وجود داشتن چنین ورزشکاری افتخار ‌کنیم،گفت: در اینجا اعلام می‌کنم با تمام توان خود و با همکاری همه مسوولان استانی و شهرستانی از حقوق تضییع شده بهادر دفاع خواهیم می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم، حق بهادر در فدراسیون ورزشی نادیده گرفته شود و از شرکت در مسابقات ورزشی محروم شود.

انتهای پیام /86010/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - ورزشکاران - بابلسر - بهادر - ناکامی - موفقیت - تاکید - مسائل - شهرستان - ورزشی - قلی‌پور - داشتن - نمی‌دهیم - اجازه - عوامل - مولایی - افزود - محروم - موضوع - مسابقات - گذشته - معنوی -

نظر شما در مورد : اجازه نمی‌دهیم بهادر مولایی از شرکت در مسابقات ورزشی محروم شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها