مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6857 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 09:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی آمل:

آملی‌ها بیش‌از 14700 بار با سامانه 110 پلیس تماس گرفته‌اند

مازندشورا: فرمانده انتظامی آمل گفت: تعداد 14 هزار و 704 مورد تماس با سامانه 110 پلیس در این شهرستان طی شش نخست امسال برقرار شد.

مازندشورا:ولی‌الله گنجیان‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: امنیت و آرامش دو نعمت بزرگی است که باید همه مردم و مسؤولان برای حاصل آمدن آن تلاش کنند.

وی افزود: مردم شهرستان آمل برای ایجاد امنیت و آرامش تلاش زیادی دارند و همکاری آنها با عوامل انتظامی و پلیس نشاندهنده این مهم است.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی تصریح کرد: به مناسبت این هفته همایش پیاده‎‌روی خانوادگی با عنوان رهروان ولایت امروز جمعه برگزار می‌شود که با مشارکت نهادهایی همانند سپاه ناحیه آمل، اداره ورزش و جوانان و دیگر نهادها اجرا می‌شود.

این مسؤول با اعلام اینکه این همایش در دو مسیر از میدان قائم و میدان میر حیدر آملی به سمت پارک دهکده طلایی برگزار می‌شود، یادآور شد: برنامه‌های متنوعی برای این روز در نظر گرفته شد همچنین با قرعه‌کشی به خانواده‌ها بیش از 200 جایز نفیس اهدا می‌شود.

گنجیان‌مقدم با بیان اینکه تابلوهای تبلیغاتی برای گرامیداشت هفته ناجا در سطح شهرستان نصب شد، گفت: حضور عوامل انتظامی در خطبه‌های نماز جمعه، برگزاری نمایشگاه‌های بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی، ویزیت رایگان، برگزاری مراسم صبحگاه مشترک، برپایی جشن خانوادگی نیروی انتظامی، جشن مهر و دانش، برگزاری نشست در دانشگاه‌ها، ایجاد نمایشگاه‌های تخصصی، برگزاری شهرک ترافیک و ورزش صبحگاهی بخشی از برنامه‌های این هفته است.

وی، حضور کارشناسان در مدارس، اهدای خون، ایجاد مشاوره‌های مختلف، برگزاری میزگرد علمی، گردهمایی پلیس و اصناف، ارتباط مستقیم مردمی و شنیدن مشکلات آنها در سطح مساجد، دیدار با ائمه جمعه، مانور موتورسواران و تجلیل از افراد نمونه ترافیکی را از دیگر برنامه‌ها دانست.

فرمانده انتظامی آمل با اشاره به برگزاری همایش فضای مجازی، اردوی فرهنگی سربازان ناجا، رزمایش خودرویی اورژانس، برگزاری مناسبت‌های دینی و مذهبی، گفت: غبارروبی مزار شهدای انتظامی، بازدید دانش‌آموزان برخی مراکز پلیس، دیدار با خانواده شهدا، بازدید کارکنان ناجا از موزه، ارائه خدمات مضاعف و بازدید و ویزیت رایگان در مناطق محروم را از برنامه‌های مهم هفته گرامیداشت ناجا برشمرد.

این مسؤول با اشاره به تعامل سازنده و مفید پلیس با خبرنگاران در شهرستان آمل، اظهار کرد: پلیس در حالی می‌تواند به دستاوردهای مطلوب برسد که مردم همراه با آنها باشند.

گنجیان‌مقدم با اشاره به همکاری خوب مردم در برقراری امنیت با نیروی انتظامی، گفت: مردم طی تماس تلفنی با مرکز 110 پلیس از ابتدای سال گذشته تا پایان شهریور تعداد 14 هزار و 704 مورد ارتباط برقرار کردند.

وی افزود: در این بین نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 43 درصد افزایش روبرو بودیم.

گنجیان‌مقدم با بیان اینکه 5 هزار و 725 مورد از تماس‌ها راهنمایی و ارشاد بوده و 8 هزار و 979 مورد آن منجر به عملیات شد.

انتهای پیام/86012/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتظامی - آمل - برگزاری - شهرستان - گنجیان‌مقدم - گرامیداشت - نیروی - فرمانده - برنامه‌های - همایش - بازدید - امنیت - اشاره - اینکه - ایجاد - ویزیت - دیدار - گذشته - نمایشگاه‌های - ارتباط - رایگان - خانوادگی - افزود - آرامش - اظهار - همکاری - عوامل - مسؤول - برگزار - میدان -

نظر شما در مورد : آملی‌ها بیش‌از 14700 بار با سامانه 110 پلیس تماس گرفته‌اند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها