مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6860 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 09:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر ارتباطات در بدو ورود به مازندران خبر داد

امضای توافق‌نامه و اسناد ایجاد اشتغال در مازندران/ تشکیل مثلث اشتغال بین دو وزارتخانه و استانداری مازندران

مازندشورا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ورود به مازندران گفت: قرار است در جلسه امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار و مسؤولان مازندران برای ایجاد اشتغال در حوزه آی‎سی‌تی موافقت‎نامه‎ها و اسنادی را امضا کنیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمود واعظی پنج‌شنبه شب در بدو ورود به مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تصمیم گرفته شده برای اینکه من به‌عنوان وزیر معین اقتصاد مقاومتی مازندران باشم، لذا در جلسه هفته گذشته در تهران، دیداری بسیار خوبی را با استاندار مازندران داشتیم و برای روز جمعه نیز با همه مدیران و مسؤولان این استان دیدار داریم.

وی افزود: این دیدار برای تقسیم کار و نقشه راه است تا پروژه‎های ملی و استانی که در مازندران وجود دارد، برای نحوه پیشرفت آن به‎ویژه برای پروژه‎هایی که نیمه‌فعال هستند، برنامه‌ریزی کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از اهداف این است که نیروهای بیشتری را در مرکز، پشت فعالیت‎های آن به‎کار بگیریم، زیرا مازندران استان بزرگی است و فعالیت‌های اقتصادی گسترده‎ای دارد، لذا باید مشکلات را ببینم و اینکه به چه دستگاه‌هایی مربوط می‌شود تا با وزیران مربوطه صحبت کنیم که در باقی‌مانده سال‏جاری گام‌هایی را برداریم.

واعظی از شکل‎گیری مثلث استانداری مازندران، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ایجاد اشتغال در مازندران خبر داد و بیان کرد: با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسؤولان مربوطه مازندران در استانداری این استان جلسه‎ای برای ایجاد اشتغال داریم که قبل از آن نیز جلسات متعددی در تهران برگزار شد، شرکت‎هایی را در مازندران و تهران با هم کار کردند.

وی ادامه داد: قرار است در جلسه‌ برای ایجاد اشتغال در حوزه آی‎سی‌تی موافقت‎نامه‎ها و اسنادی را امضا کنیم.

وزیر معین مازندران بیان کرد: در دنیا و ایران با سرمایه‎گذاری کم در حوزه آی‎سی‎تی می‎توان اشتغال زودبازده ایجاد کرد و امیدواریم این فضا را در استان مازندران باز کنیم.

انتهای پیام/86001/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - اشتغال - ایجاد - استان - تهران - ارتباطات - استانداری - معاون - مربوطه - تعاون - استانداری مازندران - اجتماعی - اطلاعات - داریم - واعظی - اینکه - مسؤولان - دیدار - فناوری -

نظر شما در مورد : امضای توافق‌نامه و اسناد ایجاد اشتغال در مازندران/ تشکیل مثلث اشتغال بین دو وزارتخانه و استانداری مازن...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها