مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6864 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 09:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم سوادکوه در مجلس تأکید کرد

تأثیر بی‌بدیل صنعت گردشگری در زدودن فقر سوادکوه

مازندشورا: نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره بر اهمیت گردشگری، گفت: صنعت گردشگری می‌تواند فقر سوادکوه را از بین ببرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عبدالله رضیان پنج‌شنبه‌شب در نخستین همایش توسعه سوادکوه با اشاره به جاذبه‌های مختلف گردشگری در این شهرستان، اظهار کرد: زیبایی‌های گردشگری سوادکوه در هیچ کجای کشور وجود ندارد و ما به‌دلیل حضور در متن آن از این زیبایی‌ها غافل هستیم.

وی با بیان اینکه زیبایی‌های سوادکوه را باید به دیگران بشناسانیم، افزود: در تبلیغ حوزه گردشگری ضعیف هستیم.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی به پیگیری جدی خود برای احداث تله‌کابین از جوارم زیراب سوادکوه به لفور سوادکوه‌شمالی اشاره و خاطر‌نشان کرد: از ظرفیت‌های گردشگری در شهرستان و استان استفاده بهینه نشد.

رضیان بر لزوم تقویت بستر‌های توسعه در سوادکوه اشاره و اضافه کرد: مشکل محور سوادکوه تا پایان سال بر‌طرف شود و وزیر بر سر قول خود باقی بماند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر ابعاد بهره‌مندی از صنعت گردشگری اشاره کرد و گفت: صنعت گردشگری می‌تواند فقر سوادکوه را از بین ببرد.

انتهای پیام/86015/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - گردشگری - اشاره - شهرستان - سوادکوه‌شمالی - هستیم - شورای - اسلامی - توسعه - رضیان - نماینده - زیبایی‌های -

نظر شما در مورد : تأثیر بی‌بدیل صنعت گردشگری در زدودن فقر سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها