مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6868 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 10:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران اعلام کرد

وجود بیش از 2 هزار باشگاه ورزشی در مازندران/در حق بهادر مولایی ظلم شد

مازندشورا: معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران با اشاره به وجود 2 هزار و 96 باشگاه ورزشی در استان، گفت: باشگاه‌های ورزشی قهرمانان ورزشی تربیت کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، ابوالقاسم عباسی صبح امروز در مراسم نخستین آیین تجلیل از برترین‌های ورزش این شهرستان که در سالن اجتماعات اردوگاه شهید عظیمی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: بابلسر استعداد زیادی در بسیاری از رشته‌های ورزشی از جمله قایق‌رانی، فوتبال، هندبال و والیبال ساحلی با توجه به موقعیت و شرایط اقلیمی دارد.

وی با اشاره به استعداد ورزش وزنه‌برداری در شهرستان بابلسر و تجلیل از بهادر مولایی قهرمان وزنه‌برداری این شهرستان، بیان کرد: در حق بهادر مولایی ظلم شد و به خاطر عدم تصمیم‌گیری نادرست شورای فنی در فدراسیون وزنه‌برداری بهادر مولایی نتوانست در مسابقات شرکت کند و فرد جایگزین وی نیز در مسابقات نتوانست موفقیتی حاصل کند در حالی‌ که در صورت شرکت بهادر مولایی در مسابقات می‌توانستیم به مدال خوبی دست یابیم.

معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران تصریح کرد: امسال در مسابقات المپیک و پارالمپیک 10 هزار و 295 ورزشکار از 207 کشور جهان شرکت کردند که از این تعداد 63 ورزشکار از کشور ایران و از این تعداد نیز 13 ورزشکار از مازندران بودند که با کسب سه مدال طلا، نقره و برنز 38 درصد از مدال‌های سطح کشور توسط ورزشکاران مازندران کسب شد.

این مسؤول با بیان اینکه بنا به گفته وزیر ورزش و جوانان، مازندران قلب ورزش کشور است، گفت: با توجه به وجود 130 هزار نفری جمعیت شهرستان بابلسر و وجود 7 هزار ورزشکار این آمار مورد قبول نبوده و نشان می‌دهد تنها چهار درصد مردم شهرستان بابلسر ورزش می‌کنند که باید تلاش شود، بابلسر به جایگاه واقعی خود در ورزش دست یابد.

عباسی با اشاره به وجود 2 هزار و 96 باشگاه ورزشی در استان، بیان کرد: باشگاه‌های ورزشی قهرمانان ورزشی تربیت کنند.

وی در پایان با بیان اینکه در 6 ماه نخست امسال 178 مدال رنگارنگ المپیک، آسیایی، جهانی و پارالمپیک کسب کردیم، گفت: مازندران استان برتر کشور در کسب مدال قهرمانی است.

انتهای پیام/86010/ذ30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - ورزشی - بابلسر - شهرستان - مولایی - بهادر - استان - ورزشکار - مسابقات - وزنه‌برداری - جوانان - امسال - المپیک - پارالمپیک - تعداد - اینکه - تجلیل - باشگاه - اداره‌کل - عباسی - معاون - اشاره - استعداد - نتوانست -

نظر شما در مورد : وجود بیش از 2 هزار باشگاه ورزشی در مازندران/در حق بهادر مولایی ظلم شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها