مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6870 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 10:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس سازمان صنعت مازندران:

پروژه‎های نیمه‎تمام صنعتی مازندران هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد

مازندشورا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: برای تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام صنعتی با پیشرفت 60 درصد به بالا در این استان نیازمند هزار میلیارد تومان اعتبار هستیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد محمدپور عمران صبح امروز در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران، اظهار کرد: 2 هزار میلیارد تومان در بخش صنعتی استان برای واحدهای نیمه‌تمام بالای 60 درصد هزینه شده است که اگر یک‌هزار میلیارد تومان دیگر اختصاص یابد، 450 طرح نیمه‌تمام در مازندران به بهره‎برداری می‎رسد و در مجموع با حل مشکلات در این بخش، 16 هزار شغل جدید ایجاد می‎شود.

وی افزود: علاوه بر آن نیز 118 واحد دیگر نیاز به تأمین اعتبار ثابت دارند که اگر این مشکل نیز برطرف شود، مازندران رتبه نخست را در بخش رفع موانع تولید به‎دست می‎آورد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران نیز با بیان اینکه 170 طرح گردشگری در این استان داریم، افزود: واحدهای قدیمی نیز باید استانداردسازی شده و خدمات بهینه ارائه کنند.

دلاور بزرگ‎نیا بیان کرد: بیش از 300 میلیارد تومان از اعتبارات ارائه نشده در بخش گردشگری داریم در حالی‌که پرونده آماده است و امیدواریم امروز طرح‌های قابل حمایت، خارج از سامانه انجام شود.

وی ادامه داد: در مازندران در حوزه مدیران در نوع نگاه و حمایت آنها مشکلی نداریم، پنجره واحد در مازندران شکل گرفته اما روند تصمیم‎گیری‎ها طولانی است و باید راهی پیدا کنیم که همه کارکنان نگاه واحدی برای رفع مشکلات و تسریع در آن داشته باشند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران نیز با اشاره به شکل‎گیری پنجره واحد در این سازمان از فروردین‌ماه، اظهار کرد: در راستای این موضوع سعی شد که کارها به‎خوبی انجام شود.

دلاور حیدرپور درباره افزایش کشت رتون در مازندران، ادامه داد: این افزایش از 48 به 52 هزار هکتار رسیده و پیش‌بینی می‌کنیم که امسال هشت تا 10 درصد افزایش تولید داشته باشیم.

وی گفت: ساماندهی مرغداری‎های غیرمجاز را نیز انجام دادیم و از 700 دامداری غیرمجاز برای بیش از 170 مورد آنها پرونده صادر شد.

انتهای پیام/86001/ک30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - میلیارد - تومان - گردشگری - افزایش - ارائه - داریم - دلاور - ادامه - غیرمجاز - پنجره - حمایت - پرونده - افزود - امروز - اعتبار - صنعتی - اظهار - استان - مشکلات - نیمه‌تمام - واحدهای - تولید -

نظر شما در مورد : پروژه‎های نیمه‎تمام صنعتی مازندران هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها