مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6873 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 10:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف عنوان کرد

استمرار معارف و مفاهیم قرآن کریم در جهان اسلام

مازندشورا: رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: به دنبال استمرار معارف و مفاهیم قرآن کریم در جهان اسلام هستیم و امید داریم تا در آینده این هدف بزرگ فراگیر شود

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، حجت‌الاسلام سید مصطفی حسینی صبح امروز در مراسم آغاز نخستین دوره لیگ حافظان قرآن کریم به میزبانی مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت این شهرستان اظهار کرد: مازندران برای نخستین‌بار در سطح کشور لیگ حافظان قرآن کریم را میزبانی می‌کند.

وی با اشاره به میزبانی آمل در این اقدام کشور، افزود: در مدت زمان کم برگزاری لیگ اقدامات خوبی انجام شد و برگزاری این رقابت‌ها می‌تواند زمان خوبی برای رقابت سالم و سازنده قرآنی باشد.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: مسابقات لیگ حافظان قرآن کریم بسیار ارزشمند است و امید داریم در سطح کشوری با برنامه‌ریزی مدون برگزار شود.

 

مازندران از استان‌های شاخص در حفظ قرآن کریم است

این مسؤول بیان کرد: مازندران از استان‌های شاخص در کارهای فرهنگی و قرآنی بوده و همیشه در مسائل قرآنی پیش‌قدم است.

حسینی با اعلام اینکه باید بیشتر از گذشته به قرآن توجه شود، یادآور شد: چهره‌های بزرگ قرآنی از مازندران و شهرستان آمل امروزه در سطح جهان اسلام نورافشانی می‌کنند و تلالو دارند.

وی تصریح کرد: در حفظ قرآن و تربیت حافظان مازندران از تمام استان‌های کشور پیشی گرفته است.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: به دنبال استمرار معارف و مفاهیم قرآن کریم در جهان اسلام هستیم و امید داریم تا در آینده این هدف بزرگ فراگیر شود.

انتهای پیام/86012


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قرآنی - مازندران - حافظان - استان‌های - آمل - میزبانی - اسلام - اوقاف - تصریح - داریم - استمرار - خیریه - معارف - مفاهیم - فرهنگی - شهرستان - حسینی - برگزاری -

نظر شما در مورد : استمرار معارف و مفاهیم قرآن کریم در جهان اسلام

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها