مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6876 -تاریخ انتشار : جمعه 09 مهر 1395 -ساعت : 11:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

صبح امروز صورت گرفت

حضور آملی‌ها در پیاده‎روی خانوادگی رهروان ولایت

مازندشورا: همایش بزرگ پیاده‎روی خانوادگی با عنوان رهروان ولایت این شهرستان با حضور پرشور خانواده‌ها برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، همایش بزرگ پیاده‎‌روی خانوادگی با عنوان رهروان ولایت این شهرستان صبح امروز با حضور پر شور خانواده‌ها برگزار شد.

این همایش به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و دفاع مقدس برگزار شد که در آن خانواده‌ها با نشاط خاصی حاضر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در حاشیه برگزاری این همایش بزرگ، در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی برای پاسداشت و نمایش توانمندی‌های پلیس است.

ولی‌الله گنجیان‌مقدم با اعلام اینکه امنیت و آرامش دو نعمت بزرگ الهی هستند، افزود: به مناسبت گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی و دفاع مقدس همایش بزرگ پیاده‎‌روی خانوادگی با عنوان رهروان ولایت برگزار شد.

وی با اشاره به مشارکت سپاه ناحیه آمل، اداره ورزش و جوانان و دیگر نهادها، خاطرنشان کرد: خانواده‌ها در روز تعطیل توانستند در کنار هم به ورزش بپردازند و شرکت‌کنندگان در این همایش از دو مسیر میدان قائم و میدان میرحیدر آملی به سمت پارک دهکده طلایی آمدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اعلام برگزاری برنامه‌های متنوع ورزشی و فرهنگی و اهدای بیش از 200 جایز نفیس به قید قرعه به خانواده‌ها، تصریح کرد: باید همه مردم و مسؤولان برای حاصل آمدن آن تلاش کنند.

گنجیان‌مقدم با تأکید بر اینکه برای ایجاد امنیت و آرامش تلاش زیادی می‌شود، گفت: مردم در شهرستان آمل همکاری و تعامل بسیار خوبی دارند و برای خود و دیگران ارزش قائل هستند.

انتهای پیام/86012/ک20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل - انتظامی - همایش - خانواده‌ها - شهرستان - نیروی - خانوادگی - ولایت - برگزار - رهروان - اینکه - امنیت - اعلام - آرامش - میدان - مناسبت - عنوان - پیاده‎‌روی - امروز - فرمانده - برگزاری - گنجیان‌مقدم -

نظر شما در مورد : حضور آملی‌ها در پیاده‎روی خانوادگی رهروان ولایت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها